Kdo je to?
Kdo je to, byl Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dyskalkulik?

Co znamená a jaký je význam slova Dyskalkulik?

Dyskalkulik je osoba trpící dyskalkulií, což je jedna z vývojových poruch učení. Dyskalkulie je oproti dyslexii poměrně vzácná. Projevuje se potížemi se základními matematickými operacemi, jako jsou sčítání, odčítání, násobení, dělení. Dyskalkulie se podle projevů dělí do několika skupin. Dyskalkulici nemají oproti ostatním sníženou inteligenci.Kdo je to, byl Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dyskalkulik s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kaldoun? Znáte pojem QOS? Vzpomněli byste si na význam slova Ex offo? Pamatujete si definici pojmu Pýřavka?

Klíčová slova: wiki, význam slova, heslo, pojem, přesný výraz, synonymum, popis, poruchy, kdo to je, kdo je Dyskalkulik?, slovo, definice, termín, význam, význam pojmu

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Dyskalkulik, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dyskalkulik? Kdo to byl Dyskalkulik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyskalkulik? Definice pojmu Dyskalkulik se nachází v sekci poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Dyskalkulik i jinde než v sekci než v poruchy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.