Kdo je to?
Kdo je to, byl Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dyskalkulik?

Co znamená a jaký je význam slova Dyskalkulik?

Dyskalkulik je osoba trpící dyskalkulií, což je jedna z vývojových poruch učení. Dyskalkulie je oproti dyslexii poměrně vzácná. Projevuje se potížemi se základními matematickými operacemi, jako jsou sčítání, odčítání, násobení, dělení. Dyskalkulie se podle projevů dělí do několika skupin. Dyskalkulici nemají oproti ostatním sníženou inteligenci.Kdo je to, byl Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dyskalkulik sdílet s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kaldoun? Znáte pojem QOS? Vzpomněli byste si na význam slova Ex offo? Pamatujete si definici pojmu Pýřavka?

Klíčová slova: přesný význam, co znamená, kdo je Dyskalkulik?, pojem, vysvětlení, význam pojmu, etymologie, význam, heslo, co je to Dyskalkulik?, informace, význam slova, poruchy, termín, přesný výraz

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dyskalkulik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dyskalkulik? Kdo to byl Dyskalkulik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyskalkulik? Definice pojmu Dyskalkulik patří do sekce poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než poruchy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.