Kdo je to?
Kdo je to, byl Gambler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gambler? Lidé, poruchy

Kdo je to Gambler?

Jaký je význam slova Gambler? Co to znamená?

Gambler je hazardní hráč, Samo označení je slangový výraz, často se používá i pro patologické hráče. Gambler je závislý na hazardní hře a touží se zúčastňovat jakéhokoli sázení na cokoli a o cokoli bez ohledu na nejistý výsledek. Po hře touží silně, špatně se ovládá, hraní postupně propadá a upřednostňuje ho před povinnostmi i zájmy.
Následky gamblerství jsou dalekosáhlé a škodlivé. Závislost se nejrychleji rozvíjí u dětí a mladistvých.Kdo je to, byl Gambler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gambler? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Gambler? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Burčák? Znáte pojem Ofsajd? Vzpomněli byste si na význam slova Platina? Pamatujete si definici pojmu Kontumace?

Klíčová slova: kdo je Gambler?, popis, význam pojmu, termín, informace, synonymum, kdo to je, etymologie, wiki, slovo, co znamená, popis, původ slova, Gambler, poruchy

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Gambler? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Gambler? Kdo to byl Gambler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gambler? Definice pojmu Gambler je v sekci poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.