Kdo je to?
Kdo je to, byl Gambler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gambler? Lidé, poruchy

Kdo je to Gambler?

Jaký je význam slova Gambler? Co to znamená?

Gambler je hazardní hráč, Samo označení je slangový výraz, často se používá i pro patologické hráče. Gambler je závislý na hazardní hře a touží se zúčastňovat jakéhokoli sázení na cokoli a o cokoli bez ohledu na nejistý výsledek. Po hře touží silně, špatně se ovládá, hraní postupně propadá a upřednostňuje ho před povinnostmi i zájmy.
Následky gamblerství jsou dalekosáhlé a škodlivé. Závislost se nejrychleji rozvíjí u dětí a mladistvých.Kdo je to, byl Gambler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gambler? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Gambler sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Valuta? Pamatujete si definici pojmu Exkláva? Víte, co je to Droga? Vzpomněli byste si na význam slova Seraf?

Klíčová slova: přesný význam, heslo, slovo, poruchy, wiki, Gambler, formulace, co znamená, popis, vysvětlení, význam pojmu, pojem, význam, etymologie, přesný výraz

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Gambler? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Gambler? Kdo to byl Gambler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gambler? Definice pojmu Gambler se nachází v kategorii poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Gambler i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.