Kdo je to?
Kdo je to, byl Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nekrofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Nekrofil?

Co znamená a jaký je význam slova Nekrofil?

Nekrofil je druh sexuální úchylky, jejímž projevem je láska k tělům mrtvých. Tato úchylka se vyskytuje i u zvířat, mezi lidmi bývá často diagnostikována u zaměstnanců pohřebních ústavů.
Jednání nekrofila bývá označováno jako nekrofilní chování, především jako pohlavní styk s mrtvolami. Často se jedná o nahrazování uspokojení sexuálních potřeb s živými. Někdy se takto projevují sadisté, protože jim toto jednání dodává pocit bezvýhradné moci. Pokud není mrtvola získána vraždou, nepovažuje se nekrofilie za výrazně společensky nebezpečnou, může však být trestným činem, který se trestá odnětím svobody nebo peněžitou pokutou.Kdo je to, byl Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nekrofil? Lidé, poruchy

Tento text (Nekrofil) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Skleníkový efekt? Vzpomněli byste si na význam slova Koleda? Pamatujete si definici pojmu Příslovce? Znáte pojem Nepřímá úměrnost?

Klíčová slova: Nekrofil, termín, význam pojmu, slovo, kdo je Nekrofil?, formulace, wiki, poruchy, popis, význam slova, přesný výraz, význam, co znamená, definice, přesný význam

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Nekrofil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nekrofil? Kdo to byl Nekrofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nekrofil? Definice pojmu Nekrofil je v sekci poruchy. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v poruchy.