Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Pedofil?

Co znamená a jaký je význam slova Pedofil?

Pedofil je člověk trpící sexuální deviací. Objektem touhy pedofila jsou nezletilé děti. Obecně společnost pedofily vnímá jako potencionální pachatele sexuálně motivované trestné činnosti, tedy zneužívání nezletilých a tvorba a šíření dětské pornografie. Ve skutečnosti ale mezi pachateli zmíněné kategorie zločinů pedofilové rozhodně nepřevažují.Kdo je to, byl Pedofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedofil? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pedofil sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ironie? Znáte pojem Amazon? Vzpomněli byste si na význam slova Přírodní rezervace? Pamatujete si definici pojmu Živnost?

Klíčová slova: popis, wiki, kdo to je, význam pojmu, definice, popis, synonymum, původ slova, vysvětlení, přesný význam, formulace, Pedofil, co znamená, etymologie, poruchy

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Pedofil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pedofil? Kdo to byl Pedofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedofil? Definice pojmu Pedofil se nachází v kategorii poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, text, definici, kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Pedofil hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.