Kdo je to?
Kdo je to, byl Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Voayer? Lidé, poruchy

Kdo je to Voayer?

Co znamená a jaký je význam slova Voayer?

Voyer je člověk trpící sexuální úchylkou, která spočívá v tom, že sexuálního vzrušení a někdy i uspokojení dosáhne sledováním anonymních jedinců nebo párů, věnujících se intimním záležitostem, jako jsou mytí a hygiena, nahlížení do výstřihů a pod sukně žen, pozorování svlékajících se žen, sledování předeher a vlastní soulože párů.
Pozorované objekty o zájmu voyera nic netuší. Sexuální úchylka může přerůst až v deviaci, pokud voyer dává své pozorovací činnosti přednost před sexuální aktivitou s partnerem a běžnými způsoby uspokojování sexuálních potřeb. Při tomto pozorování postižený jedinec často sám masturbuje. Na rozdíl od některých jiných úchylek se voyer svým obětem nesnaží nijak ubližovat a skrývá se.Kdo je to, byl Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Voayer? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Voayer? Pak se podělte s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to PDF? Znáte pojem Cartridge? Vzpomněli byste si na význam slova Francouzské okno? Pamatujete si definici pojmu Přečin?

Klíčová slova: heslo, popis, přesný výraz, poruchy, slovo, pojem, definice, přesný význam, popis, kdo to je, kdo je Voayer?, význam pojmu, význam, původ slova, co je to Voayer?

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Voayer

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Voayer? Kdo to byl Voayer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Voayer? Definice pojmu Voayer je v kategorii poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v poruchy.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?