Kdo je to?
Kdo je to, byl Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Voayer? Lidé, poruchy

Kdo je to Voayer?

Co znamená a jaký je význam slova Voayer?

Voyer je člověk trpící sexuální úchylkou, která spočívá v tom, že sexuálního vzrušení a někdy i uspokojení dosáhne sledováním anonymních jedinců nebo párů, věnujících se intimním záležitostem, jako jsou mytí a hygiena, nahlížení do výstřihů a pod sukně žen, pozorování svlékajících se žen, sledování předeher a vlastní soulože párů.
Pozorované objekty o zájmu voyera nic netuší. Sexuální úchylka může přerůst až v deviaci, pokud voyer dává své pozorovací činnosti přednost před sexuální aktivitou s partnerem a běžnými způsoby uspokojování sexuálních potřeb. Při tomto pozorování postižený jedinec často sám masturbuje. Na rozdíl od některých jiných úchylek se voyer svým obětem nesnaží nijak ubližovat a skrývá se.Kdo je to, byl Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Voayer? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Voayer sdílet s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to PDF? Znáte pojem Cartridge? Vzpomněli byste si na význam slova Francouzské okno? Pamatujete si definici pojmu Přečin?

Klíčová slova: Voayer, etymologie, vysvětlení, kdo je Voayer?, pojem, slovo, co je to Voayer?, kdo to je, synonymum, poruchy, význam pojmu, přesný význam, termín, popis, přesný výraz

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Voayer, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Voayer? Kdo to byl Voayer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Voayer? Definice pojmu Voayer se nachází v sekci poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?