Kdo je to?
Kdo je to, byl Account manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Account manager? Lidé, profese

Kdo je to Account manager?

Co znamená a jaký je význam slova Account manager?

Account manager je označení zaměstnance určité společnosti, který je zodpovědný za řízení prodeje a zabývá se také vztahy se zákazníky. Podle toho, v jaké oblasti zaměstnavatel podniká, se může náplň práce account managera lišit.
Obecně se zaměřuje především na získávání nových obchodních možností, stará se o stávající zákazníky, udržuje a dále rozvíjí stávající vztahy, navrhuje zlepšení podle potřeb zákazníků, pracuje na prezentacích a nabídkách, podílí se na smlouvách při uzavírání obchodů.Kdo je to, byl Account manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Account manager? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Account manager s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Segway? Znáte pojem Kolonáda? Vzpomněli byste si na význam slova Hypertenze? Pamatujete si definici pojmu Longboard?

Klíčová slova: definice, profese, slovo, wiki, formulace, etymologie, termín, kdo to je, popis, Account manager, význam slova, vysvětlení, informace, pojem, heslo

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Account manager? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Account manager? Kdo to byl Account manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Account manager? Definice pojmu Account manager se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).