Kdo je to?
Kdo je to, byl Account manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Account manager? Lidé, profese

Kdo je to Account manager?

Co znamená a jaký je význam slova Account manager?

Account manager je označení zaměstnance určité společnosti, který je zodpovědný za řízení prodeje a zabývá se také vztahy se zákazníky. Podle toho, v jaké oblasti zaměstnavatel podniká, se může náplň práce account managera lišit.
Obecně se zaměřuje především na získávání nových obchodních možností, stará se o stávající zákazníky, udržuje a dále rozvíjí stávající vztahy, navrhuje zlepšení podle potřeb zákazníků, pracuje na prezentacích a nabídkách, podílí se na smlouvách při uzavírání obchodů.Kdo je to, byl Account manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Account manager? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Account manager? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Islám? Víte, co je to Hydrosféra? Pamatujete si definici pojmu Fax? Pamatujete si definici pojmu Pancetta?

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, popis, synonymum, kdo to je, kdo je Account manager?, Account manager, definice, etymologie, význam, termín, wiki, heslo, přesný výraz, informace

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Account manager, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Account manager? Kdo to byl Account manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Account manager? Definice pojmu Account manager je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.