Kdo je to?
Kdo je to, byl Account manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Account manager? Lidé, profese

Kdo je to Account manager?

Co znamená a jaký je význam slova Account manager?

Account manager je označení zaměstnance určité společnosti, který je zodpovědný za řízení prodeje a zabývá se také vztahy se zákazníky. Podle toho, v jaké oblasti zaměstnavatel podniká, se může náplň práce account managera lišit.
Obecně se zaměřuje především na získávání nových obchodních možností, stará se o stávající zákazníky, udržuje a dále rozvíjí stávající vztahy, navrhuje zlepšení podle potřeb zákazníků, pracuje na prezentacích a nabídkách, podílí se na smlouvách při uzavírání obchodů.Kdo je to, byl Account manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Account manager? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Account manager sdílet s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Segway? Znáte pojem Kolonáda? Vzpomněli byste si na význam slova Hypertenze? Pamatujete si definici pojmu Longboard?

Klíčová slova: pojem, slovo, co znamená, wiki, popis, kdo to je, termín, profese, přesný význam, vysvětlení, význam slova, kdo je Account manager?, význam pojmu, přesný výraz, informace

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Account manager, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Account manager? Kdo to byl Account manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Account manager? Definice pojmu Account manager se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Account manager i jinde než v sekci než v profese.