Kdo je to?
Kdo je to, byl Account manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Account manager? Lidé, profese

Kdo je to Account manager?

Co znamená a jaký je význam slova Account manager?

Account manager je označení zaměstnance určité společnosti, který je zodpovědný za řízení prodeje a zabývá se také vztahy se zákazníky. Podle toho, v jaké oblasti zaměstnavatel podniká, se může náplň práce account managera lišit.
Obecně se zaměřuje především na získávání nových obchodních možností, stará se o stávající zákazníky, udržuje a dále rozvíjí stávající vztahy, navrhuje zlepšení podle potřeb zákazníků, pracuje na prezentacích a nabídkách, podílí se na smlouvách při uzavírání obchodů.Kdo je to, byl Account manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Account manager? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Account manager? Pak se podělte se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Segway? Znáte pojem Kolonáda? Vzpomněli byste si na význam slova Hypertenze? Pamatujete si definici pojmu Longboard?

Klíčová slova: původ slova, etymologie, vysvětlení, wiki, význam slova, význam, popis, popis, profese, co znamená, pojem, heslo, co je to Account manager?, slovo, kdo to je

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Account manager

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Account manager? Kdo to byl Account manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Account manager? Definice pojmu Account manager je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Account manager i v jiné kategorii než je sekce profese.