Kdo je to?
Kdo je to, byl Administrátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Administrátor? Lidé, profese

Kdo je to Administrátor?

Co znamená a jaký je význam slova Administrátor?

Administrátor obecně označuje člověka, který něco obsluhuje nebo nad něčím vykonává správu, popřípadě poskytuje nějaké služby. Může se jednat i o toho, kdo dočasně zastupuje jinou osobu a vykonává její funkci nebo řídí úřad. Velmi často pojmenování administrátor označuje určitou funkci, například počítačový administrátor jako správce sítě, databáze, systémový administrátor. Slovo administrátor lze použít i pro guvernéra, který spravuje svěřené území.
V církevním názvosloví je administrátorem nazýván kněz, který dočasně zastupuje jiného kněze, který nemůže vykonávat své povinnosti. Jedná se většinou o takového kněze, který má k dané farnosti nejblíže a slouží zde do návratu původního kněze nebo do ustanovení nového.Kdo je to, byl Administrátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Administrátor? Lidé, profese

Definici slova Administrátor můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kontraindikace? Znáte pojem Archeologie? Vzpomněli byste si na význam slova Čpavek? Pamatujete si definici pojmu Lumbálka?

Klíčová slova: heslo, popis, význam slova, přesný význam, termín, co znamená, co je to Administrátor?, etymologie, definice, kdo je Administrátor?, synonymum, vysvětlení, slovo, význam pojmu, kdo to je

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Administrátor, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Administrátor? Kdo to byl Administrátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Administrátor? Definice pojmu Administrátor se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Administrátor i v jiné sekci než v profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.