Kdo je to?
Kdo je to, byl Administrátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Administrátor? Lidé, profese

Kdo je to Administrátor?

Co znamená a jaký je význam slova Administrátor?

Administrátor obecně označuje člověka, který něco obsluhuje nebo nad něčím vykonává správu, popřípadě poskytuje nějaké služby. Může se jednat i o toho, kdo dočasně zastupuje jinou osobu a vykonává její funkci nebo řídí úřad. Velmi často pojmenování administrátor označuje určitou funkci, například počítačový administrátor jako správce sítě, databáze, systémový administrátor. Slovo administrátor lze použít i pro guvernéra, který spravuje svěřené území.
V církevním názvosloví je administrátorem nazýván kněz, který dočasně zastupuje jiného kněze, který nemůže vykonávat své povinnosti. Jedná se většinou o takového kněze, který má k dané farnosti nejblíže a slouží zde do návratu původního kněze nebo do ustanovení nového.Kdo je to, byl Administrátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Administrátor? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Administrátor? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Byreta? Víte, co je to Deus ex machina? Znáte pojem Piperin? Pamatujete si definici pojmu Šafrán?

Klíčová slova: význam slova, definice, informace, Administrátor, kdo to je, popis, slovo, původ slova, synonymum, význam pojmu, kdo je Administrátor?, pojem, popis, vysvětlení, heslo

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Administrátor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Administrátor? Kdo to byl Administrátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Administrátor? Definice pojmu Administrátor je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Administrátor v jiné sekci než profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.