Kdo je to?
Kdo je to, byl Animátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Animátor? Lidé, profese

Kdo je to Animátor?

Co znamená a jaký je význam slova Animátor?

Animátorství je profese, která zažila boom v posledním letech a v nabídkách cestovních kanceláří jsou animátorské služby téměř pravidlem. Animátor je pracovník, jehož úkolem je zabavit účastníky zájezdu nebo jejich děti v průběhu dovolené, aby si jejich rodiče mohli odpočinout. Jako animátoři často pracují studenti, kteří by však měli mít pedagogické vzdělání. Pro své svěřence připravují různé tématické programy, výlety atd.
V oblasti filmu jsou animátoři osoby, které se zabývají animací - "oživením" loutek či kreslených postaviček, aby vytvořili dojem pohybu. V současné době je velice rozšířená a oblíbená 3D animace.Kdo je to, byl Animátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Animátor? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Animátor s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Bajka? Znáte pojem Mantra? Vzpomněli byste si na význam slova Selfie? Pamatujete si definici pojmu Bolid?

Klíčová slova: popis, přesný význam, slovo, informace, termín, význam slova, pojem, původ slova, etymologie, kdo to je, význam pojmu, přesný výraz, definice, wiki, co znamená

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Animátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Animátor? Kdo to byl Animátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Animátor? Definice pojmu Animátor je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Animátor i v jiné sekci než je kategorie profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.