Kdo je to?
Kdo je to, byl Animátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Animátor? Lidé, profese

Kdo je to Animátor?

Co znamená a jaký je význam slova Animátor?

Animátorství je profese, která zažila boom v posledním letech a v nabídkách cestovních kanceláří jsou animátorské služby téměř pravidlem. Animátor je pracovník, jehož úkolem je zabavit účastníky zájezdu nebo jejich děti v průběhu dovolené, aby si jejich rodiče mohli odpočinout. Jako animátoři často pracují studenti, kteří by však měli mít pedagogické vzdělání. Pro své svěřence připravují různé tématické programy, výlety atd.
V oblasti filmu jsou animátoři osoby, které se zabývají animací - "oživením" loutek či kreslených postaviček, aby vytvořili dojem pohybu. V současné době je velice rozšířená a oblíbená 3D animace.Kdo je to, byl Animátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Animátor? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Animátor? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Bajka? Víte, co je to Eufemismus? Znáte pojem Internet? Pamatujete si definici pojmu Oškrt?

Klíčová slova: původ slova, slovo, co znamená, popis, heslo, kdo to je, popis, etymologie, kdo je Animátor?, wiki, význam slova, co je to Animátor?, termín, význam, synonymum

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Animátor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Animátor? Kdo to byl Animátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Animátor? Definice pojmu Animátor je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Animátor hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.