Kdo je to?
Kdo je to, byl Aranžér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aranžér? Lidé, profese

Kdo je to Aranžér?

Jaký je význam slova Aranžér? Co to znamená?

Aranžér je označení pro člověka, provádějícího výzdobu a ozdoby nebo provádí nějaké úpravy. V hudebním žánru aranžér upravuje starší skladby pro nové účely – pro jiné nástroje, hlasové provedení a podobně.
Aranžér se může věnovat i úpravě květin, kde podle zakázky vytváří aranžmá z květin a nerostlinných materiálů. V jiných oblastech se vždy jedná o vytvoření určitého optického dojmu, který má jako celek na diváka zapůsobit například při výstavách, úpravě výloh a dalších příležitostech.Kdo je to, byl Aranžér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aranžér? Lidé, profese

Tento text (Aranžér) můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kreatin? Znáte pojem Hilterapie? Vzpomněli byste si na význam slova Chlorofyl? Pamatujete si definici pojmu Privatizace?

Klíčová slova: definice, původ slova, co je to Aranžér?, heslo, vysvětlení, popis, co znamená, pojem, termín, přesný výraz, kdo to je, význam pojmu, etymologie, informace, kdo je Aranžér?

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Aranžér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Aranžér? Kdo to byl Aranžér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aranžér? Definice pojmu Aranžér je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.