Kdo je to?
Kdo je to, byl Bookmaker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bookmaker? Lidé, profese

Kdo je to Bookmaker?

Co znamená a jaký je význam slova Bookmaker?

Bookmaker je majitel sázkové kanceláře, osoba, která vypisuje kurzy a přijímá sázky. Sázet lze prakticky na cokoliv, mezi dlouhodobě nejoblíbenější patří sázení na výsledky sportovních utkání nebo na výsledky dostihů. Sázet je možné buď přímo v sázkové kanceláři, nebo on-line na internetu. Internetové sázení zažívá v poslední době boom.Kdo je to, byl Bookmaker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bookmaker? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bookmaker s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Zemské jádro? Znáte pojem Neurologie? Vzpomněli byste si na význam slova Karpální tunel? Pamatujete si definici pojmu Erythritol?

Klíčová slova: popis, přesný význam, popis, termín, význam pojmu, etymologie, přesný výraz, formulace, význam, co je to Bookmaker?, Bookmaker, vysvětlení, synonymum, pojem, definice

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Bookmaker? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bookmaker? Kdo to byl Bookmaker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bookmaker? Definice pojmu Bookmaker se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Pokuste se najít termín Bookmaker i v jiné kategorii než v profese.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?