Kdo je to?
Kdo je to, byl Copywriter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Copywriter? Lidé, profese

Kdo je to Copywriter?

Jaký je význam slova Copywriter? Co to znamená?

V užším smyslu je copywriter textař, který vymýšlí texty k reklamě a pro účely marketingu. Takový člověk musí být kreativní a musí mít dobrý odhad na to, co tzv. "zabere" na potencionální zákazníky. V širším smyslu je copywriterem každý, kdo píše texty na webové stránky. Texty na web jsou trochu jiného charakteru než texty určené např. do tištěných periodik a to je potřeba při jejich tvorbě zohlednit.Kdo je to, byl Copywriter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Copywriter? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Copywriter s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kóta? Znáte pojem Geek? Vzpomněli byste si na význam slova Asimilace? Pamatujete si definici pojmu Přepěťová ochrana?

Klíčová slova: vysvětlení, termín, slovo, profese, popis, význam, co je to Copywriter?, pojem, význam slova, popis, definice, původ slova, Copywriter, význam pojmu, etymologie

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Copywriter? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Copywriter? Kdo to byl Copywriter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Copywriter? Definice pojmu Copywriter se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Copywriter hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?