Kdo je to?
Kdo je to, byl Copywriter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Copywriter? Lidé, profese

Kdo je to Copywriter?

Jaký je význam slova Copywriter? Co to znamená?

V užším smyslu je copywriter textař, který vymýšlí texty k reklamě a pro účely marketingu. Takový člověk musí být kreativní a musí mít dobrý odhad na to, co tzv. "zabere" na potencionální zákazníky. V širším smyslu je copywriterem každý, kdo píše texty na webové stránky. Texty na web jsou trochu jiného charakteru než texty určené např. do tištěných periodik a to je potřeba při jejich tvorbě zohlednit.Kdo je to, byl Copywriter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Copywriter? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Copywriter s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kóta? Znáte pojem Geek? Vzpomněli byste si na význam slova Asimilace? Pamatujete si definici pojmu Přepěťová ochrana?

Klíčová slova: popis, význam slova, co znamená, kdo to je, vysvětlení, význam pojmu, přesný význam, profese, slovo, termín, informace, wiki, popis, přesný výraz, kdo je Copywriter?

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Copywriter? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Copywriter? Kdo to byl Copywriter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Copywriter? Definice pojmu Copywriter se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Copywriter hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?