Kdo je to?
Kdo je to, byl Delegát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Delegát? Lidé, profese

Kdo je to Delegát?

Co znamená a jaký je význam slova Delegát?

Slovem delegát označujeme zvoleného, zmocněného zástupce pro nějaký sjezd či kongres, který je pověřen (delegován) pravomocemi od jiných lidí.Kdo je to, byl Delegát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Delegát? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Delegát? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Les? Víte, co je to Pokora? Znáte pojem Žakár? Pamatujete si definici pojmu De facto?

Klíčová slova: význam, Delegát, termín, význam pojmu, profese, kdo je Delegát?, popis, význam slova, slovo, formulace, synonymum, vysvětlení, definice, kdo to je, informace

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Delegát? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Delegát? Kdo to byl Delegát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Delegát? Definice pojmu Delegát je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Delegát i v jiné kategorii než je sekce profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?