Kdo je to?
Kdo je to, byl Delegát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Delegát? Lidé, profese

Kdo je to Delegát?

Co znamená a jaký je význam slova Delegát?

Slovem delegát označujeme zvoleného, zmocněného zástupce pro nějaký sjezd či kongres, který je pověřen (delegován) pravomocemi od jiných lidí.Kdo je to, byl Delegát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Delegát? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Delegát? Potom se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Leukemie? Znáte pojem Bašavel? Vzpomněli byste si na význam slova Ofsajd? Pamatujete si definici pojmu Platina?

Klíčová slova: pojem, co znamená, Delegát, heslo, popis, význam, formulace, význam pojmu, co je to Delegát?, definice, termín, kdo je Delegát?, přesný význam, význam slova, původ slova

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Delegát

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Delegát? Kdo to byl Delegát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Delegát? Definice pojmu Delegát patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Delegát i jinde než v sekci než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?