Kdo je to?
Kdo je to, byl Dělník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dělník? Lidé, profese

Kdo je to Dělník?

Co znamená a jaký je význam slova Dělník?

Dělník je pojmenování námezdní síly, člověka, který pracuje hlavně fyzicky a jehož práce bývá namáhavá. Nepracuje samostatně, je závislý na svém zaměstnavateli. Přesnější určení dělníka se doplňuje podle vykonávané činnosti nebo oblasti, ve které pracuje – tovární dělník, lesní dělník a podobně.
Podle vzdělání nebo míry vyučení se dělníci dělí na pomocné čili nekvalifikované, nebo kvalifikované. Více dělníků tvoří dělnictvo.Kdo je to, byl Dělník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dělník? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Dělník s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Asimilace? Znáte pojem Molitan? Vzpomněli byste si na význam slova DHCP? Pamatujete si definici pojmu Relikviář?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, wiki, původ slova, Dělník, termín, formulace, význam, přesný výraz, popis, kdo je Dělník?, profese, pojem, vysvětlení, slovo

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Dělník, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dělník? Kdo to byl Dělník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dělník? Definice pojmu Dělník je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.