Kdo je to?
Kdo je to, byl Dělník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dělník? Lidé, profese

Kdo je to Dělník?

Co znamená a jaký je význam slova Dělník?

Dělník je pojmenování námezdní síly, člověka, který pracuje hlavně fyzicky a jehož práce bývá namáhavá. Nepracuje samostatně, je závislý na svém zaměstnavateli. Přesnější určení dělníka se doplňuje podle vykonávané činnosti nebo oblasti, ve které pracuje – tovární dělník, lesní dělník a podobně.
Podle vzdělání nebo míry vyučení se dělníci dělí na pomocné čili nekvalifikované, nebo kvalifikované. Více dělníků tvoří dělnictvo.Kdo je to, byl Dělník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dělník? Lidé, profese

Definici slova Dělník můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Asimilace? Znáte pojem Molitan? Vzpomněli byste si na význam slova DHCP? Pamatujete si definici pojmu Relikviář?

Klíčová slova: Dělník, slovo, původ slova, formulace, přesný význam, popis, význam pojmu, význam slova, co znamená, vysvětlení, definice, přesný výraz, pojem, wiki, heslo

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dělník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dělník? Kdo to byl Dělník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dělník? Definice pojmu Dělník patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, text, definici, například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Dělník i v jiných kategoriích (než profese).