Kdo je to?
Kdo je to, byl Dermatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dermatolog? Lidé, profese

Kdo je to Dermatolog?

Jaký je význam slova Dermatolog? Co to znamená?

Dermatolog je lékař, který se specializuje na diagnostikování a léčení kožních chorob a kožních nádorových onemocnění. Je také odborníkem v oblasti pohlavních chorob. Dermatolog zjišťuje a zkoumá obtíže pacienta, ošetřuje a opravuje nedokonalosti kůže, předepisuje léky a navrhuje zákroky. Zabývá se i vyhodnocováním tkáňových vzorků.
Pracuje v ordinaci nebo nemocničním oddělení, používá běžné lékařské nástroje. Musí absolvovat vysokoškolské lékařské studium.Kdo je to, byl Dermatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dermatolog? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Dermatolog? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Cider? Znáte pojem Pemza? Vzpomněli byste si na význam slova Kolonáda? Pamatujete si definici pojmu Firmware?

Klíčová slova: význam slova, co je to Dermatolog?, popis, přesný výraz, kdo je Dermatolog?, etymologie, pojem, původ slova, kdo to je, přesný význam, význam pojmu, popis, Dermatolog, definice, wiki

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Dermatolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dermatolog? Kdo to byl Dermatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dermatolog? Definice pojmu Dermatolog je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.