Kdo je to?
Kdo je to, byl Dermatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dermatolog? Lidé, profese

Kdo je to Dermatolog?

Jaký je význam slova Dermatolog? Co to znamená?

Dermatolog je lékař, který se specializuje na diagnostikování a léčení kožních chorob a kožních nádorových onemocnění. Je také odborníkem v oblasti pohlavních chorob. Dermatolog zjišťuje a zkoumá obtíže pacienta, ošetřuje a opravuje nedokonalosti kůže, předepisuje léky a navrhuje zákroky. Zabývá se i vyhodnocováním tkáňových vzorků.
Pracuje v ordinaci nebo nemocničním oddělení, používá běžné lékařské nástroje. Musí absolvovat vysokoškolské lékařské studium.Kdo je to, byl Dermatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dermatolog? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dermatolog sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Editace? Pamatujete si definici pojmu Uber? Víte, co je to Evernote? Vzpomněli byste si na význam slova Arabeska?

Klíčová slova: profese, slovo, přesný význam, popis, formulace, informace, původ slova, význam pojmu, heslo, etymologie, definice, přesný výraz, pojem, synonymum, termín

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dermatolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Dermatolog? Kdo to byl Dermatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dermatolog? Definice pojmu Dermatolog patří do sekce profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Dermatolog i v jiné kategorii než v profese.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.