Kdo je to?
Kdo je to, byl Dramatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramatik? Lidé, profese

Kdo je to Dramatik?

Co znamená a jaký je význam slova Dramatik?

Dramatik je tvůrce dramat, tedy spisovatel, který vypráví nějaký příběh pomocí monologů a dialogů postav. Původně se dramata předváděla ne jevišti, postupně se stala i součástí filmové, televizní a rozhlasové tvorby.
První dramatici se objevili již v antickém Řecku. Jako náměty si autoři volí nějaké konflikty, které se snaží vyřešit. Žánry dramatu jsou např. tragédie, komedie, činohra a další.Kdo je to, byl Dramatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramatik? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dramatik s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Obezita? Znáte pojem Akcelerace? Vzpomněli byste si na význam slova Asertivita? Pamatujete si definici pojmu Retail?

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, popis, co znamená, přesný význam, profese, význam pojmu, slovo, kdo to je, přesný výraz, formulace, kdo je Dramatik?, definice, synonymum, wiki

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dramatik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dramatik? Kdo to byl Dramatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dramatik? Definice pojmu Dramatik patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.