Kdo je to?
Kdo je to, byl Dramatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramatik? Lidé, profese

Kdo je to Dramatik?

Co znamená a jaký je význam slova Dramatik?

Dramatik je tvůrce dramat, tedy spisovatel, který vypráví nějaký příběh pomocí monologů a dialogů postav. Původně se dramata předváděla ne jevišti, postupně se stala i součástí filmové, televizní a rozhlasové tvorby.
První dramatici se objevili již v antickém Řecku. Jako náměty si autoři volí nějaké konflikty, které se snaží vyřešit. Žánry dramatu jsou např. tragédie, komedie, činohra a další.Kdo je to, byl Dramatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramatik? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dramatik? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Glutamát? Víte, co je to Usedlost? Znáte pojem Askeze? Pamatujete si definici pojmu Traktát?

Klíčová slova: pojem, přesný význam, význam pojmu, heslo, etymologie, co znamená, kdo je Dramatik?, kdo to je, původ slova, význam slova, význam, wiki, synonymum, slovo, formulace

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Dramatik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dramatik? Kdo to byl Dramatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dramatik? Definice pojmu Dramatik je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.