Kdo je to?
Kdo je to, byl Event manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Event manager? Lidé, profese

Kdo je to Event manager?

Jaký je význam slova Event manager? Co to znamená?

Event manager je pracovní pozice pro osobu, jejíž náplní práce je plánování, příprava a následné zorganizování akcí různého zaměření, např. večírků, školení, párty, oslav a podobně. Kromě toho plánuje a poté vyhodnocuje cateringové akce, popřípadě aktivně oslovuje další možné zákazníky, analyzuje a monitoruje trh a zabývá se i klientskými databázemi.
Event manager by měl mít středoškolské vzdělání s maturitou, popřípadě VŠ a zkušenosti z gastronomie, popř, hotelnictví. Předpokladem jsou také organizační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni.Kdo je to, byl Event manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Event manager? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Event manager s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Osobní údaj? Znáte pojem Apartmán? Vzpomněli byste si na význam slova Iluze? Víte, co je to Podzemnice olejná?

Klíčová slova: přesný význam, původ slova, význam pojmu, význam, co znamená, formulace, kdo to je, heslo, kdo je Event manager?, informace, profese, wiki, přesný výraz, slovo, definice

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Event manager, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Event manager? Kdo to byl Event manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Event manager? Definice pojmu Event manager se nachází v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Event manager i v jiné sekci než je kategorie profese.