Kdo je to?
Kdo je to, byl Event manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Event manager? Lidé, profese

Kdo je to Event manager?

Jaký je význam slova Event manager? Co to znamená?

Event manager je pracovní pozice pro osobu, jejíž náplní práce je plánování, příprava a následné zorganizování akcí různého zaměření, např. večírků, školení, párty, oslav a podobně. Kromě toho plánuje a poté vyhodnocuje cateringové akce, popřípadě aktivně oslovuje další možné zákazníky, analyzuje a monitoruje trh a zabývá se i klientskými databázemi.
Event manager by měl mít středoškolské vzdělání s maturitou, popřípadě VŠ a zkušenosti z gastronomie, popř, hotelnictví. Předpokladem jsou také organizační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni.Kdo je to, byl Event manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Event manager? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Event manager? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Osobní údaj? Víte, co je to Deficit? Vzpomněli byste si na význam slova Iluze? Pamatujete si definici pojmu Borelióza?

Klíčová slova: význam slova, profese, etymologie, slovo, pojem, formulace, kdo je Event manager?, heslo, co je to Event manager?, význam, přesný výraz, wiki, termín, přesný význam, původ slova

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Event manager

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Event manager? Kdo to byl Event manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Event manager? Definice pojmu Event manager je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).