Kdo je to?
Kdo je to, byl Finanční poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Finanční poradce? Lidé, profese

Kdo je to Finanční poradce?

Jaký je význam slova Finanční poradce? Co to znamená?

Finanční poradce je osoba, která radí svým klientům v oblasti financí, odborně analyzuje jejich životní potřeby a osobní finance. Radí při hospodaření s penězi, investicemi a tvorbou majetku. Finanční poradce provede rozbor finanční situace klienta, poskytne rady a upozorní na výhody a nevýhody jednotlivých řešení.
Poradce si může objednat a zaplatit klient sám, nebo lze využít služeb poradce, který je placen provizemi finančních institucí. Poradce musí splňovat odbornost, ale je nutné, aby byl také zodpovědný a uplatňoval i etická hlediska.Kdo je to, byl Finanční poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Finanční poradce? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Finanční poradce? Pak se podělte s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Meditace? Znáte pojem Přepěťová ochrana? Vzpomněli byste si na význam slova DNS? Pamatujete si definici pojmu Štědrovka?

Klíčová slova: Finanční poradce, co je to Finanční poradce?, definice, informace, význam, profese, přesný výraz, význam slova, wiki, termín, etymologie, původ slova, synonymum, formulace, heslo

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Finanční poradce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Finanční poradce? Kdo to byl Finanční poradce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Finanční poradce? Definice pojmu Finanční poradce je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Finanční poradce v jiné sekci než profese.