Kdo je to?
Kdo je to, byl Finanční poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Finanční poradce? Lidé, profese

Kdo je to Finanční poradce?

Jaký je význam slova Finanční poradce? Co to znamená?

Finanční poradce je osoba, která radí svým klientům v oblasti financí, odborně analyzuje jejich životní potřeby a osobní finance. Radí při hospodaření s penězi, investicemi a tvorbou majetku. Finanční poradce provede rozbor finanční situace klienta, poskytne rady a upozorní na výhody a nevýhody jednotlivých řešení.
Poradce si může objednat a zaplatit klient sám, nebo lze využít služeb poradce, který je placen provizemi finančních institucí. Poradce musí splňovat odbornost, ale je nutné, aby byl také zodpovědný a uplatňoval i etická hlediska.Kdo je to, byl Finanční poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Finanční poradce? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Finanční poradce s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Operativní leasing? Znáte pojem Kinofilm? Vzpomněli byste si na význam slova Morbus perthes? Víte, co je to Progresivní daň?

Klíčová slova: přesný význam, wiki, význam slova, kdo je Finanční poradce?, termín, informace, heslo, etymologie, přesný výraz, formulace, význam pojmu, slovo, kdo to je, definice, co je to Finanční poradce?

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Finanční poradce, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Finanční poradce? Kdo to byl Finanční poradce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Finanční poradce? Definice pojmu Finanční poradce se nachází v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Finanční poradce i v jiné kategorii než v profese.