Kdo je to?
Kdo je to, byl Finanční poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Finanční poradce? Lidé, profese

Kdo je to Finanční poradce?

Jaký je význam slova Finanční poradce? Co to znamená?

Finanční poradce je osoba, která radí svým klientům v oblasti financí, odborně analyzuje jejich životní potřeby a osobní finance. Radí při hospodaření s penězi, investicemi a tvorbou majetku. Finanční poradce provede rozbor finanční situace klienta, poskytne rady a upozorní na výhody a nevýhody jednotlivých řešení.
Poradce si může objednat a zaplatit klient sám, nebo lze využít služeb poradce, který je placen provizemi finančních institucí. Poradce musí splňovat odbornost, ale je nutné, aby byl také zodpovědný a uplatňoval i etická hlediska.Kdo je to, byl Finanční poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Finanční poradce? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Finanční poradce sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Meditace? Znáte pojem Přepěťová ochrana? Vzpomněli byste si na význam slova DNS? Pamatujete si definici pojmu Štědrovka?

Klíčová slova: význam, přesný význam, popis, pojem, heslo, vysvětlení, slovo, etymologie, původ slova, termín, Finanční poradce, co znamená, synonymum, přesný výraz, formulace

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Finanční poradce

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Finanční poradce? Kdo to byl Finanční poradce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Finanční poradce? Definice pojmu Finanční poradce patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Finanční poradce i v jiné kategorii než v profese.