Kdo je to?
Kdo je to, byl Finanční poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Finanční poradce? Lidé, profese

Kdo je to Finanční poradce?

Jaký je význam slova Finanční poradce? Co to znamená?

Finanční poradce je osoba, která radí svým klientům v oblasti financí, odborně analyzuje jejich životní potřeby a osobní finance. Radí při hospodaření s penězi, investicemi a tvorbou majetku. Finanční poradce provede rozbor finanční situace klienta, poskytne rady a upozorní na výhody a nevýhody jednotlivých řešení.
Poradce si může objednat a zaplatit klient sám, nebo lze využít služeb poradce, který je placen provizemi finančních institucí. Poradce musí splňovat odbornost, ale je nutné, aby byl také zodpovědný a uplatňoval i etická hlediska.Kdo je to, byl Finanční poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Finanční poradce? Lidé, profese

Tento text (Finanční poradce) můžete sdílet s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Meditace? Znáte pojem Přepěťová ochrana? Vzpomněli byste si na význam slova DNS? Pamatujete si definici pojmu Štědrovka?

Klíčová slova: popis, původ slova, termín, slovo, vysvětlení, synonymum, formulace, co je to Finanční poradce?, význam, význam pojmu, popis, pojem, heslo, co znamená, Finanční poradce

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Finanční poradce, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Finanční poradce? Kdo to byl Finanční poradce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Finanční poradce? Definice pojmu Finanční poradce je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Finanční poradce hledat i v jiných kategoriích (než profese).