Kdo je to?
Kdo je to, byl Fundraiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fundraiser? Lidé, profese

Kdo je to Fundraiser?

Co znamená a jaký je význam slova Fundraiser?

Fundraiser je osoba, jejíž náplní práce je fundraising. Výsledkem takové činnosti bývá především získání financí na obecně prospěšnou činnost. Týká se většinou neziskových, rozpočtových a příspěvkových organizací, popřípadě obcí, obchodních společností nebo jednotlivých osob. Podmínkou je splnění obecně prospěšného účelu.
Fundraiser může být zaměstnancem organizace nebo externím pracovníkem. Tuto funkci někdy vykonává některý z pracovníků organizace nebo smlouvou vázaná právnická či fyzická osoba.Kdo je to, byl Fundraiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fundraiser? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Fundraiser? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Glutasol? Znáte pojem Akademický rok? Vzpomněli byste si na význam slova Charakter? Pamatujete si definici pojmu Protektor?

Klíčová slova: přesný význam, původ slova, popis, heslo, etymologie, kdo je Fundraiser?, Fundraiser, co znamená, co je to Fundraiser?, definice, synonymum, popis, profese, formulace, kdo to je

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Fundraiser? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Fundraiser? Kdo to byl Fundraiser? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fundraiser? Definice pojmu Fundraiser se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Fundraiser hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?