Kdo je to?
Kdo je to, byl Fundraiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fundraiser? Lidé, profese

Kdo je to Fundraiser?

Co znamená a jaký je význam slova Fundraiser?

Fundraiser je osoba, jejíž náplní práce je fundraising. Výsledkem takové činnosti bývá především získání financí na obecně prospěšnou činnost. Týká se většinou neziskových, rozpočtových a příspěvkových organizací, popřípadě obcí, obchodních společností nebo jednotlivých osob. Podmínkou je splnění obecně prospěšného účelu.
Fundraiser může být zaměstnancem organizace nebo externím pracovníkem. Tuto funkci někdy vykonává některý z pracovníků organizace nebo smlouvou vázaná právnická či fyzická osoba.Kdo je to, byl Fundraiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fundraiser? Lidé, profese

Definici slova Fundraiser můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Glutasol? Znáte pojem Akademický rok? Vzpomněli byste si na význam slova Charakter? Pamatujete si definici pojmu Protektor?

Klíčová slova: co je to Fundraiser?, termín, význam slova, pojem, heslo, etymologie, profese, co znamená, vysvětlení, definice, význam pojmu, přesný význam, kdo je Fundraiser?, původ slova, wiki

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Fundraiser, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Fundraiser? Kdo to byl Fundraiser? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fundraiser? Definice pojmu Fundraiser se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?