Kdo je to?
Kdo je to, byl Fundraiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fundraiser? Lidé, profese

Kdo je to Fundraiser?

Co znamená a jaký je význam slova Fundraiser?

Fundraiser je osoba, jejíž náplní práce je fundraising. Výsledkem takové činnosti bývá především získání financí na obecně prospěšnou činnost. Týká se většinou neziskových, rozpočtových a příspěvkových organizací, popřípadě obcí, obchodních společností nebo jednotlivých osob. Podmínkou je splnění obecně prospěšného účelu.
Fundraiser může být zaměstnancem organizace nebo externím pracovníkem. Tuto funkci někdy vykonává některý z pracovníků organizace nebo smlouvou vázaná právnická či fyzická osoba.Kdo je to, byl Fundraiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fundraiser? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Fundraiser? se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Glutasol? Znáte pojem Akademický rok? Vzpomněli byste si na význam slova Charakter? Pamatujete si definici pojmu Protektor?

Klíčová slova: přesný význam, kdo to je, vysvětlení, popis, termín, popis, původ slova, význam slova, význam, wiki, co je to Fundraiser?, význam pojmu, definice, co znamená, formulace

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Fundraiser

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Fundraiser? Kdo to byl Fundraiser? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fundraiser? Definice pojmu Fundraiser je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Fundraiser i v jiné sekci než v profese.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?