Kdo je to?
Kdo je to, byl Gejša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gejša? Lidé, profese

Kdo je to Gejša?

Co znamená a jaký je význam slova Gejša?

Gejši jsou neodmyslitelnou součástí japonské kultury, která se však v současnosti pomalu vytrácí. Gejša je profesionální společnice, umělkyně, která má bavit muže. Gejša není v žádném případě prostitutka. Gejši procházely dlouhou a pečlivou přípravou, výchovou a vzděláním. Musely umět tančit, zpívat, hrát na hudební nástroj a být schopné konverzovat s hosty na úrovni. Jejich společnost si mohli dovolit jen ti nejbohatší a přítomnost gejš byla a je vnímána jako symbol společenského statutu toho, kdo si je objednal. Zajímavé je, že do 18. století byli gejšami muži, později převládly ženy s typickým bílým make upem a kimonem.Kdo je to, byl Gejša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gejša? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Gejša sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Deprese? Znáte pojem Chalva? Vzpomněli byste si na význam slova Šašlik? Pamatujete si definici pojmu Klevela?

Klíčová slova: profese, přesný výraz, definice, původ slova, Gejša, slovo, informace, formulace, co znamená, etymologie, přesný význam, termín, význam, popis, vysvětlení

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Gejša? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Gejša? Kdo to byl Gejša? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gejša? Definice pojmu Gejša se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojem plugin nebo chipset?