Kdo je to?
Kdo je to, byl Hajný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hajný? Lidé, profese

Kdo je to Hajný?

Co znamená a jaký je význam slova Hajný?

Hajný je člověk pečující o svěřený úsek lesa. Jedná se většinou o absolventa lesnické školy, který za svěřený úsek nese plnou zodpovědnost. Musí plnit různorodé úkoly, jako organizace lesních prací – např. těžba a odvoz dřeva, zalesňování, péče o výsadbu a kultivační zásahy- a stará se o ochranu lesa. Práci může zadávat zaměstnancům nebo firmám, jejich práci také kontroluje.
Součástí práce hajného je i myslivost, zajišťování praxe, exkurze a mnoho dalších činností.Kdo je to, byl Hajný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hajný? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hajný sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Intuice? Pamatujete si definici pojmu Entropie? Pamatujete si definici pojmu Ppm? Vzpomněli byste si na význam slova Duální ekonomika?

Klíčová slova: pojem, Hajný, co znamená, význam, význam slova, profese, přesný výraz, popis, popis, vysvětlení, slovo, informace, wiki, původ slova, význam pojmu

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Hajný? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Hajný? Kdo to byl Hajný? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hajný? Definice pojmu Hajný se nachází v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hajný v jiné sekci než profese.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?