Kdo je to?
Kdo je to, byl Hajný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hajný? Lidé, profese

Kdo je to Hajný?

Co znamená a jaký je význam slova Hajný?

Hajný je člověk pečující o svěřený úsek lesa. Jedná se většinou o absolventa lesnické školy, který za svěřený úsek nese plnou zodpovědnost. Musí plnit různorodé úkoly, jako organizace lesních prací – např. těžba a odvoz dřeva, zalesňování, péče o výsadbu a kultivační zásahy- a stará se o ochranu lesa. Práci může zadávat zaměstnancům nebo firmám, jejich práci také kontroluje.
Součástí práce hajného je i myslivost, zajišťování praxe, exkurze a mnoho dalších činností.Kdo je to, byl Hajný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hajný? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hajný? s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Intuice? Víte, co je to Chucpe? Pamatujete si definici pojmu Ppm? Pamatujete si definici pojmu Watt?

Klíčová slova: pojem, vysvětlení, heslo, význam, termín, formulace, původ slova, synonymum, přesný výraz, přesný význam, informace, význam pojmu, kdo to je, etymologie, popis

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hajný

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hajný? Kdo to byl Hajný? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hajný? Definice pojmu Hajný je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Hajný i v jiné sekci než v profese.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?