Kdo je to?
Kdo je to, byl Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hokynář? Lidé, profese

Kdo je to Hokynář?

Jaký je význam slova Hokynář? Co to znamená?

Hokynář byl majitel hokynářského krámku, jak se dříve označoval obchod, který dnes známe jako smíšené zboží. Hlavním sortimentem byly potraviny, ale hokynáři prodávali také drogistické zboží, potřeby pro domácnost a další věci.Kdo je to, byl Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hokynář? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hokynář sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kaldoun? Pamatujete si definici pojmu Kontuze? Víte, co je to HACCP? Vzpomněli byste si na význam slova Šlehaný med?

Klíčová slova: kdo je Hokynář?, wiki, význam pojmu, popis, profese, původ slova, vysvětlení, synonymum, přesný výraz, etymologie, slovo, kdo to je, formulace, význam, co znamená

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Hokynář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Hokynář? Kdo to byl Hokynář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hokynář? Definice pojmu Hokynář se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Hokynář i v jiné sekci než je kategorie profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.