Kdo je to?
Kdo je to, byl Instalatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Instalatér? Lidé, profese

Kdo je to Instalatér?

Co znamená a jaký je význam slova Instalatér?

Instalatér je osoba, která zhotovuje, zkouší, opravuje, montuje a rekonstruuje potrubí a související zařízení. Může se jednat o potrubí vodovodní, plynové nebo kanalizaci. Pracuje v nepříliš příznivém prostředí – v různých klimatických podmínkách, v mastnotě, nečistotě nebo nepřístupných místech. Instalatér používá různé nářadí, jako jsou klíče, pika, svěráky, svorky, sekáče, měřidla a podobně. Pracuje většinou s kovem a plasty.
Požadované vzdělání instalatéra je výuční list v oboru, ovšem dobrý instalatér musí mít i jisté vlastnosti, jako jsou zručnost a přesnost, technické myšlení a kreativita. Podmínkou pro tuto práci je také dobrý zdravotní stav.Kdo je to, byl Instalatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Instalatér? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Instalatér s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Přirozené číslo? Znáte pojem Kinofilm? Vzpomněli byste si na význam slova Gurmar? Pamatujete si definici pojmu Plankton?

Klíčová slova: profese, slovo, význam pojmu, význam slova, pojem, co znamená, Instalatér, co je to Instalatér?, původ slova, synonymum, vysvětlení, definice, termín, heslo, informace

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Instalatér, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Instalatér? Kdo to byl Instalatér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Instalatér? Definice pojmu Instalatér je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?