Kdo je to?
Kdo je to, byl Instalatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Instalatér? Lidé, profese

Kdo je to Instalatér?

Co znamená a jaký je význam slova Instalatér?

Instalatér je osoba, která zhotovuje, zkouší, opravuje, montuje a rekonstruuje potrubí a související zařízení. Může se jednat o potrubí vodovodní, plynové nebo kanalizaci. Pracuje v nepříliš příznivém prostředí – v různých klimatických podmínkách, v mastnotě, nečistotě nebo nepřístupných místech. Instalatér používá různé nářadí, jako jsou klíče, pika, svěráky, svorky, sekáče, měřidla a podobně. Pracuje většinou s kovem a plasty.
Požadované vzdělání instalatéra je výuční list v oboru, ovšem dobrý instalatér musí mít i jisté vlastnosti, jako jsou zručnost a přesnost, technické myšlení a kreativita. Podmínkou pro tuto práci je také dobrý zdravotní stav.Kdo je to, byl Instalatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Instalatér? Lidé, profese

Definici slova Instalatér můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Přirozené číslo? Znáte pojem Kinofilm? Vzpomněli byste si na význam slova Gurmar? Pamatujete si definici pojmu Plankton?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, co je to Instalatér?, profese, pojem, slovo, informace, co znamená, přesný význam, definice, termín, heslo, vysvětlení, původ slova, popis

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Instalatér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Instalatér? Kdo to byl Instalatér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Instalatér? Definice pojmu Instalatér patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?