Kdo je to?
Kdo je to, byl Kaskadér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaskadér? Lidé, profese

Kdo je to Kaskadér?

Jaký je význam slova Kaskadér? Co to znamená?

Kaskadér je specializované povolání v divadle nebo filmu. Jedná se o osobu, která zastupuje představitele jednotlivých rolí v situacích, které by mohly být nebezpečné, nebo by je běžný herec fyzicky nezvládl.
Kaskadéři se nejčastěji používají v akčních, válečných a dobrodružných filmech. Jako kaskadér může být označen i člověk, který se v určité situaci chová nebezpečně vůči svému okolí.Kdo je to, byl Kaskadér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaskadér? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kaskadér? s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Alabastr? Znáte pojem Číslovka? Vzpomněli byste si na význam slova Recenze? Pamatujete si definici pojmu DLNA?

Klíčová slova: heslo, profese, termín, co znamená, co je to Kaskadér?, význam, popis, popis, formulace, vysvětlení, význam slova, definice, etymologie, informace, přesný výraz

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kaskadér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kaskadér? Kdo to byl Kaskadér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kaskadér? Definice pojmu Kaskadér je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kaskadér i jinde než v sekci než v profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.