Kdo je to?
Kdo je to, byl Kaskadér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaskadér? Lidé, profese

Kdo je to Kaskadér?

Jaký je význam slova Kaskadér? Co to znamená?

Kaskadér je specializované povolání v divadle nebo filmu. Jedná se o osobu, která zastupuje představitele jednotlivých rolí v situacích, které by mohly být nebezpečné, nebo by je běžný herec fyzicky nezvládl.
Kaskadéři se nejčastěji používají v akčních, válečných a dobrodružných filmech. Jako kaskadér může být označen i člověk, který se v určité situaci chová nebezpečně vůči svému okolí.Kdo je to, byl Kaskadér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaskadér? Lidé, profese

Definici slova Kaskadér můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Alabastr? Znáte pojem Číslovka? Vzpomněli byste si na význam slova Recenze? Pamatujete si definici pojmu DLNA?

Klíčová slova: co znamená, původ slova, pojem, informace, Kaskadér, význam, popis, wiki, definice, co je to Kaskadér?, slovo, význam pojmu, přesný výraz, termín, etymologie

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Kaskadér, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kaskadér? Kdo to byl Kaskadér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kaskadér? Definice pojmu Kaskadér se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat výraz, termín, heslo, výraz např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.