Kdo je to?
Kdo je to, byl Kaskadér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaskadér? Lidé, profese

Kdo je to Kaskadér?

Jaký je význam slova Kaskadér? Co to znamená?

Kaskadér je specializované povolání v divadle nebo filmu. Jedná se o osobu, která zastupuje představitele jednotlivých rolí v situacích, které by mohly být nebezpečné, nebo by je běžný herec fyzicky nezvládl.
Kaskadéři se nejčastěji používají v akčních, válečných a dobrodružných filmech. Jako kaskadér může být označen i člověk, který se v určité situaci chová nebezpečně vůči svému okolí.Kdo je to, byl Kaskadér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaskadér? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Kaskadér s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Alabastr? Znáte pojem Číslovka? Vzpomněli byste si na význam slova Recenze? Pamatujete si definici pojmu DLNA?

Klíčová slova: termín, původ slova, formulace, slovo, vysvětlení, synonymum, Kaskadér, pojem, přesný výraz, co je to Kaskadér?, profese, co znamená, heslo, popis, wiki

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Kaskadér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kaskadér? Kdo to byl Kaskadér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kaskadér? Definice pojmu Kaskadér je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.