Kdo je to?
Kdo je to, byl Koordinátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koordinátor? Lidé, profese

Kdo je to Koordinátor?

Co znamená a jaký je význam slova Koordinátor?

Koordinátor je člověk, který je pověřen vedením týmu a pro tuto funkci má specifické vlastnosti. Podle Belbinovy škály skupinových rolí koordinátor nejen vede tým a směřuje zúčastněné ke společnému cíli, ale má také zralé a sebejisté vystupování, rozhled, umí využít vlastností ostatních, naslouchat i mluvit, dokáže pracovat s lidmi rozdílných schopností, pracovat na zvýšení jejich sebevědomí a využít nabízený potenciál.
Koordinátor má však i slabé stránky – většinou se nejedná o tvořivého jedince s objevnými myšlenkami, který se může dostávat do sporů s jinými členy týmu.Kdo je to, byl Koordinátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koordinátor? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Koordinátor sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kurkuma? Pamatujete si definici pojmu Ad acta? Pamatujete si definici pojmu Rozdvojená osobnost? Vzpomněli byste si na význam slova Babí léto?

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, význam, význam slova, co je to Koordinátor?, kdo to je, formulace, vysvětlení, heslo, profese, popis, pojem, přesný výraz, přesný význam, popis

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Koordinátor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Koordinátor? Kdo to byl Koordinátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koordinátor? Definice pojmu Koordinátor patří do sekce profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Koordinátor hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.