Kdo je to?
Kdo je to, byl Koordinátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koordinátor? Lidé, profese

Kdo je to Koordinátor?

Co znamená a jaký je význam slova Koordinátor?

Koordinátor je člověk, který je pověřen vedením týmu a pro tuto funkci má specifické vlastnosti. Podle Belbinovy škály skupinových rolí koordinátor nejen vede tým a směřuje zúčastněné ke společnému cíli, ale má také zralé a sebejisté vystupování, rozhled, umí využít vlastností ostatních, naslouchat i mluvit, dokáže pracovat s lidmi rozdílných schopností, pracovat na zvýšení jejich sebevědomí a využít nabízený potenciál.
Koordinátor má však i slabé stránky – většinou se nejedná o tvořivého jedince s objevnými myšlenkami, který se může dostávat do sporů s jinými členy týmu.Kdo je to, byl Koordinátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koordinátor? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Koordinátor sdílet s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pangamin? Znáte pojem Funkční prádlo? Vzpomněli byste si na význam slova Carnitin? Pamatujete si definici pojmu Epigram?

Klíčová slova: etymologie, co je to Koordinátor?, Koordinátor, informace, význam slova, co znamená, definice, heslo, přesný význam, přesný výraz, wiki, pojem, kdo to je, termín, popis

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Koordinátor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Koordinátor? Kdo to byl Koordinátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koordinátor? Definice pojmu Koordinátor patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.