Kdo je to?
Kdo je to, byl Koordinátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koordinátor? Lidé, profese

Kdo je to Koordinátor?

Co znamená a jaký je význam slova Koordinátor?

Koordinátor je člověk, který je pověřen vedením týmu a pro tuto funkci má specifické vlastnosti. Podle Belbinovy škály skupinových rolí koordinátor nejen vede tým a směřuje zúčastněné ke společnému cíli, ale má také zralé a sebejisté vystupování, rozhled, umí využít vlastností ostatních, naslouchat i mluvit, dokáže pracovat s lidmi rozdílných schopností, pracovat na zvýšení jejich sebevědomí a využít nabízený potenciál.
Koordinátor má však i slabé stránky – většinou se nejedná o tvořivého jedince s objevnými myšlenkami, který se může dostávat do sporů s jinými členy týmu.Kdo je to, byl Koordinátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koordinátor? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Koordinátor? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kurkuma? Víte, co je to Lodžie? Pamatujete si definici pojmu Rozdvojená osobnost? Pamatujete si definici pojmu Domicil?

Klíčová slova: wiki, synonymum, etymologie, termín, vysvětlení, význam slova, co znamená, kdo je Koordinátor?, popis, informace, přesný výraz, význam pojmu, definice, původ slova, formulace

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Koordinátor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Koordinátor? Kdo to byl Koordinátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koordinátor? Definice pojmu Koordinátor je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Koordinátor hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.