Kdo je to?
Kdo je to, byl Krupiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krupiér? Lidé, profese

Kdo je to Krupiér?

Jaký je význam slova Krupiér? Co to znamená?

Krupiér je zaměstnanec kasina nebo herny, jehož náplní práce je přijímání sázek. Krupiér přijímá a vydává hráčům žetony, vysvětluje princip hry a obsluhuje hrací stoly. Úspěšný krupiér by měl mít dobrý postřeh a schopnost rychle reagovat.Kdo je to, byl Krupiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krupiér? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Krupiér? s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Stres? Znáte pojem Kebab? Vzpomněli byste si na význam slova Vinobraní? Pamatujete si definici pojmu Tailleur?

Klíčová slova: pojem, etymologie, Krupiér, význam pojmu, formulace, vysvětlení, heslo, co je to Krupiér?, definice, wiki, přesný výraz, význam slova, synonymum, kdo je Krupiér?, význam

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Krupiér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Krupiér? Kdo to byl Krupiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krupiér? Definice pojmu Krupiér je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Krupiér i v jiné sekci než je kategorie profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.