Kdo je to?
Kdo je to, byl Krupiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krupiér? Lidé, profese

Kdo je to Krupiér?

Jaký je význam slova Krupiér? Co to znamená?

Krupiér je zaměstnanec kasina nebo herny, jehož náplní práce je přijímání sázek. Krupiér přijímá a vydává hráčům žetony, vysvětluje princip hry a obsluhuje hrací stoly. Úspěšný krupiér by měl mít dobrý postřeh a schopnost rychle reagovat.Kdo je to, byl Krupiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krupiér? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Krupiér s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Javascript? Vzpomněli byste si na význam slova Server? Vzpomněli byste si na význam slova Frexit? Znáte pojem Alkohol?

Klíčová slova: formulace, co znamená, vysvětlení, pojem, přesný význam, definice, přesný výraz, co je to Krupiér?, kdo je Krupiér?, profese, kdo to je, etymologie, popis, význam pojmu, Krupiér

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Krupiér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Krupiér? Kdo to byl Krupiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krupiér? Definice pojmu Krupiér je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Krupiér i v jiné sekci než v profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.