Kdo je to?
Kdo je to, byl Krupiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krupiér? Lidé, profese

Kdo je to Krupiér?

Jaký je význam slova Krupiér? Co to znamená?

Krupiér je zaměstnanec kasina nebo herny, jehož náplní práce je přijímání sázek. Krupiér přijímá a vydává hráčům žetony, vysvětluje princip hry a obsluhuje hrací stoly. Úspěšný krupiér by měl mít dobrý postřeh a schopnost rychle reagovat.Kdo je to, byl Krupiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krupiér? Lidé, profese

Definici slova Krupiér můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Stres? Znáte pojem Kebab? Vzpomněli byste si na význam slova Vinobraní? Pamatujete si definici pojmu Tailleur?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo to je, pojem, co znamená, co je to Krupiér?, profese, slovo, popis, termín, synonymum, vysvětlení, informace, etymologie, přesný význam, definice

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Krupiér, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Krupiér? Kdo to byl Krupiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krupiér? Definice pojmu Krupiér se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.