Kdo je to?
Kdo je to, byl Krupiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krupiér? Lidé, profese

Kdo je to Krupiér?

Jaký je význam slova Krupiér? Co to znamená?

Krupiér je zaměstnanec kasina nebo herny, jehož náplní práce je přijímání sázek. Krupiér přijímá a vydává hráčům žetony, vysvětluje princip hry a obsluhuje hrací stoly. Úspěšný krupiér by měl mít dobrý postřeh a schopnost rychle reagovat.Kdo je to, byl Krupiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krupiér? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Krupiér s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Stres? Znáte pojem Kebab? Vzpomněli byste si na význam slova Vinobraní? Pamatujete si definici pojmu Tailleur?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, wiki, popis, význam slova, přesný význam, popis, etymologie, informace, formulace, Krupiér, význam pojmu, vysvětlení, kdo je Krupiér?, co je to Krupiér?

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Krupiér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Krupiér? Kdo to byl Krupiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krupiér? Definice pojmu Krupiér je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.