Kdo je to?
Kdo je to, byl Manažer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manažer? Lidé, profese

Kdo je to Manažer?

Co znamená a jaký je význam slova Manažer?

Manažer obecně je pracovník na vedoucí pozici ve firmě nebo v podniku. Být manažerem znamená mít poměrně velkou zodpovědnost. Pro výkon funkce manažera jsou vyžadovány příslušné schopnosti a dovednosti. Jedná se o dost náročnou, ale adekvátně tomu finančně ohodnocenou práci.Kdo je to, byl Manažer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manažer? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Manažer sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Globalizace? Znáte pojem Arogance? Vzpomněli byste si na význam slova Evernote? Pamatujete si definici pojmu Přípona?

Klíčová slova: pojem, co znamená, význam slova, význam pojmu, kdo je Manažer?, Manažer, formulace, informace, slovo, definice, vysvětlení, popis, heslo, přesný výraz, kdo to je

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Manažer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Manažer? Kdo to byl Manažer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manažer? Definice pojmu Manažer se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Manažer i v jiné sekci než je kategorie profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.