Kdo je to?
Kdo je to, byl Manažer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manažer? Lidé, profese

Kdo je to Manažer?

Co znamená a jaký je význam slova Manažer?

Manažer obecně je pracovník na vedoucí pozici ve firmě nebo v podniku. Být manažerem znamená mít poměrně velkou zodpovědnost. Pro výkon funkce manažera jsou vyžadovány příslušné schopnosti a dovednosti. Jedná se o dost náročnou, ale adekvátně tomu finančně ohodnocenou práci.Kdo je to, byl Manažer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manažer? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Manažer s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Globalizace? Znáte pojem Arogance? Vzpomněli byste si na význam slova Evernote? Pamatujete si definici pojmu Přípona?

Klíčová slova: profese, synonymum, význam, slovo, pojem, heslo, Manažer, wiki, popis, popis, formulace, vysvětlení, kdo to je, přesný výraz, etymologie

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Manažer

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Manažer? Kdo to byl Manažer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manažer? Definice pojmu Manažer patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.