Kdo je to?
Kdo je to, byl Merchandiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Merchandiser? Lidé, profese

Kdo je to Merchandiser?

Jaký je význam slova Merchandiser? Co to znamená?

Merchandising je obor, který se začal intenzivně rozvíjet spolu s rozšířením supermarketů a hypermarketů. Úkolem merchandisera je konrolovat vizuální stránku prodejny, tedy uspořádání výloh, rozmístění a vystavení zboží v regálech atd., to vše za účelem, aby dané zboží zákazníka přednostně zaujalo a aby ho koupil. Mimoto se merchandiser stará o cenový monitoring, dohlíží na reklamní akce, které mají za úkol zvýšit prodej. Merchandiser může být zaměstnancem agentury spedcializované na danou oblast.Kdo je to, byl Merchandiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Merchandiser? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Merchandiser s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Umění? Znáte pojem Azalka? Vzpomněli byste si na význam slova Impotence? Víte, co je to Korporace?

Klíčová slova: kdo je Merchandiser?, přesný význam, popis, slovo, kdo to je, význam pojmu, etymologie, co je to Merchandiser?, pojem, popis, formulace, heslo, synonymum, původ slova, Merchandiser

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Merchandiser, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Merchandiser? Kdo to byl Merchandiser? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Merchandiser? Definice pojmu Merchandiser se nachází v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Merchandiser v jiné sekci než profese.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.