Kdo je to?
Kdo je to, byl Merchandiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Merchandiser? Lidé, profese

Kdo je to Merchandiser?

Jaký je význam slova Merchandiser? Co to znamená?

Merchandising je obor, který se začal intenzivně rozvíjet spolu s rozšířením supermarketů a hypermarketů. Úkolem merchandisera je konrolovat vizuální stránku prodejny, tedy uspořádání výloh, rozmístění a vystavení zboží v regálech atd., to vše za účelem, aby dané zboží zákazníka přednostně zaujalo a aby ho koupil. Mimoto se merchandiser stará o cenový monitoring, dohlíží na reklamní akce, které mají za úkol zvýšit prodej. Merchandiser může být zaměstnancem agentury spedcializované na danou oblast.Kdo je to, byl Merchandiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Merchandiser? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Merchandiser sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Norma? Znáte pojem Drama? Vzpomněli byste si na význam slova Herbalife? Pamatujete si definici pojmu Eurozóna?

Klíčová slova: informace, definice, význam pojmu, pojem, popis, profese, původ slova, popis, kdo to je, Merchandiser, termín, wiki, kdo je Merchandiser?, přesný výraz, heslo

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Merchandiser

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Merchandiser? Kdo to byl Merchandiser? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Merchandiser? Definice pojmu Merchandiser patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.