Kdo je to?
Kdo je to, byl Obráběč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obráběč? Lidé, profese

Kdo je to Obráběč?

Jaký je význam slova Obráběč? Co to znamená?

Obráběč kovů je zaměstnanec, který provádí práce při obrábění kovu – soustružení, broušení, vrtání, frézování. Obráběč také rozhoduje o vhodných postupech zpracování materiálu, seřizuje stroje a kontroluje hotové výrobky.Kdo je to, byl Obráběč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obráběč? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Obráběč? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Plugin? Znáte pojem DIČ? Vzpomněli byste si na význam slova Crossbody? Pamatujete si definici pojmu Preeklampsie?

Klíčová slova: heslo, Obráběč, informace, profese, formulace, etymologie, wiki, definice, co znamená, vysvětlení, termín, přesný výraz, význam, význam slova, kdo je Obráběč?

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Obráběč

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Obráběč? Kdo to byl Obráběč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obráběč? Definice pojmu Obráběč patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Obráběč i v jiné sekci než je kategorie profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.