Kdo je to?
Kdo je to, byl Prostitutka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prostitutka? Lidé, profese

Kdo je to Prostitutka?

Co znamená a jaký je význam slova Prostitutka?

Prostitutka je žena poskytující sexuální služby za úplatu. Nejčastěji prostitutka poskytuje pohlavní styk, anální sex, orální sex a různé masáže. Místem výkonu práce prostitutky je obvykle podnik zvaný noční klub, nevěstinec (lidově bordel), případně tzv. privát. Některé prostitutky nabízejí své služby přímo podél silnic (pověstná je silnice E55 v německém příhraničí) a samotný akt je vykonán většinou přímo v automobilu klienta. Služba, při které prostitutka přijede za klientem a využije jeho zázemí, se nazývá escort servis. V ČR je prostituce legální, nelegální je však její zprostředkování nazývané kuplířství.Kdo je to, byl Prostitutka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prostitutka? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Prostitutka s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ebola? Znáte pojem Šafrán? Vzpomněli byste si na význam slova Myrha? Pamatujete si definici pojmu Oxygenoterapie?

Klíčová slova: co je to Prostitutka?, definice, termín, popis, přesný význam, formulace, profese, co znamená, etymologie, pojem, popis, synonymum, přesný výraz, význam pojmu, Prostitutka

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Prostitutka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Prostitutka? Kdo to byl Prostitutka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prostitutka? Definice pojmu Prostitutka se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Prostitutka i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?