Kdo je to?
Kdo je to, byl Režisér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Režisér? Lidé, profese

Kdo je to Režisér?

Co znamená a jaký je význam slova Režisér?

Režisér je umělec, tvůrce, který propojuje různé části a prvky různorodých dějů do celkového díla. Může se jednat o divadelní, rozhlasový, filmový nebo televizní útvar. Režisér řídí práci celého týmu pracovníků všech profesí pracujících v dramatickém umění.
Často bývá také autorem celého díla nebo námětu. Režírovat může také hudební pořady nebo dabing. Samotná činnost režiséra se označuje jako režie.Kdo je to, byl Režisér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Režisér? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Režisér? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Počítač? Znáte pojem Indiánský běh? Vzpomněli byste si na význam slova Babyka? Pamatujete si definici pojmu Artyčok?

Klíčová slova: definice, co znamená, přesný výraz, význam, profese, pojem, význam slova, etymologie, co je to Režisér?, kdo je Režisér?, vysvětlení, formulace, termín, informace, popis

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Režisér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Režisér? Kdo to byl Režisér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Režisér? Definice pojmu Režisér se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.