Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudní znalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudní znalec? Lidé, profese

Kdo je to Soudní znalec?

Co znamená a jaký je význam slova Soudní znalec?

Soudní znalec je autorem odborných posudků pro nejrůznější instituce, především soud. Specializuje se na konkrétní obor, do funkce je jmenován buď přímo ministrem spravedlnosti, nebo předsedou krajského soudu, kterého ministr touto úlohou pověřil.
Soudní znalec musí splňovat přísné podmínky, složit slib a být zapsán v seznamu soudních znalců.Kdo je to, byl Soudní znalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudní znalec? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Soudní znalec sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Parlament? Pamatujete si definici pojmu Aristokracie? Pamatujete si definici pojmu Flattr? Vzpomněli byste si na význam slova Antropologie?

Klíčová slova: kdo je Soudní znalec?, co je to Soudní znalec?, význam pojmu, původ slova, Soudní znalec, definice, co znamená, kdo to je, synonymum, popis, slovo, význam slova, heslo, termín, etymologie

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Soudní znalec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Soudní znalec? Kdo to byl Soudní znalec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudní znalec? Definice pojmu Soudní znalec se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.