Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudní znalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudní znalec? Lidé, profese

Kdo je to Soudní znalec?

Co znamená a jaký je význam slova Soudní znalec?

Soudní znalec je autorem odborných posudků pro nejrůznější instituce, především soud. Specializuje se na konkrétní obor, do funkce je jmenován buď přímo ministrem spravedlnosti, nebo předsedou krajského soudu, kterého ministr touto úlohou pověřil.
Soudní znalec musí splňovat přísné podmínky, složit slib a být zapsán v seznamu soudních znalců.Kdo je to, byl Soudní znalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudní znalec? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Soudní znalec sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to DPP? Znáte pojem Podmět? Vzpomněli byste si na význam slova ET? Pamatujete si definici pojmu Wap?

Klíčová slova: pojem, kdo to je, přesný výraz, co je to Soudní znalec?, co znamená, synonymum, Soudní znalec, popis, etymologie, wiki, informace, kdo je Soudní znalec?, definice, význam pojmu, význam

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Soudní znalec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Soudní znalec? Kdo to byl Soudní znalec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudní znalec? Definice pojmu Soudní znalec patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Soudní znalec hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.