Kdo je to?
Kdo je to, byl Truhlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Truhlář? Lidé, profese

Kdo je to Truhlář?

Co znamená a jaký je význam slova Truhlář?

Truhlář, nazývaný také stolař, se zabývá výrobou a opravami nábytku ze dřeva, opravuje různé užitkové předměty nebo části staveb. Materiál pro truhláře dodává pila, truhlář pracuje s prkny, trámky, dýhami a podobně.
Používá různé techniky práce, jako jsou řezání, broušení, lepení, lakování, čepování, dýhování, hoblování a další.Kdo je to, byl Truhlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Truhlář? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Truhlář sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Lobotomie? Znáte pojem Warfarin? Vzpomněli byste si na význam slova Pohádka? Pamatujete si definici pojmu Jazylka?

Klíčová slova: Truhlář, význam, popis, termín, kdo je Truhlář?, pojem, definice, přesný význam, profese, popis, kdo to je, přesný výraz, wiki, co je to Truhlář?, vysvětlení

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Truhlář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Truhlář? Kdo to byl Truhlář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Truhlář? Definice pojmu Truhlář patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Truhlář i v jiných kategoriích (než profese).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.