Kdo je to?
Kdo je to, byl Truhlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Truhlář? Lidé, profese

Kdo je to Truhlář?

Co znamená a jaký je význam slova Truhlář?

Truhlář, nazývaný také stolař, se zabývá výrobou a opravami nábytku ze dřeva, opravuje různé užitkové předměty nebo části staveb. Materiál pro truhláře dodává pila, truhlář pracuje s prkny, trámky, dýhami a podobně.
Používá různé techniky práce, jako jsou řezání, broušení, lepení, lakování, čepování, dýhování, hoblování a další.Kdo je to, byl Truhlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Truhlář? Lidé, profese

Tento text (Truhlář) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Lobotomie? Znáte pojem Warfarin? Vzpomněli byste si na význam slova Pohádka? Pamatujete si definici pojmu Jazylka?

Klíčová slova: přesný význam, definice, význam, pojem, termín, význam slova, synonymum, kdo je Truhlář?, popis, wiki, vysvětlení, kdo to je, přesný výraz, slovo, popis

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Truhlář, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Truhlář? Kdo to byl Truhlář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Truhlář? Definice pojmu Truhlář je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.