Kdo je to?
Kdo je to, byl Truhlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Truhlář? Lidé, profese

Kdo je to Truhlář?

Co znamená a jaký je význam slova Truhlář?

Truhlář, nazývaný také stolař, se zabývá výrobou a opravami nábytku ze dřeva, opravuje různé užitkové předměty nebo části staveb. Materiál pro truhláře dodává pila, truhlář pracuje s prkny, trámky, dýhami a podobně.
Používá různé techniky práce, jako jsou řezání, broušení, lepení, lakování, čepování, dýhování, hoblování a další.Kdo je to, byl Truhlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Truhlář? Lidé, profese

Definici slova Truhlář můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Lecitin? Pamatujete si definici pojmu Elektronická peněženka? Znáte pojem Chipset? Vzpomněli byste si na význam slova Základní kapitál?

Klíčová slova: co je to Truhlář?, synonymum, kdo to je, formulace, slovo, význam, popis, přesný výraz, význam slova, kdo je Truhlář?, wiki, popis, vysvětlení, přesný význam, informace

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Truhlář

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Truhlář? Kdo to byl Truhlář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Truhlář? Definice pojmu Truhlář patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Truhlář i v jiné sekci než v profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.