Kdo je to?
Kdo je to, byl Ženista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ženista? Lidé, profese

Kdo je to Ženista?

Co znamená a jaký je význam slova Ženista?

Ženista je voják sloužící v ženijním vojsku, které je součástí pravidelné armády. V minulých dobách se pro tohoto vojáka používal výraz sapér, pocházející z francouzštiny. Ženista se přímo neúčastní bojů, ale soustředí se na plnění zvláštních úkolů s pomocí ženijní techniky. Zajišťuje tak prostředky nebo různé stavby, které podporují bojující vojáky nebo boj umožňují. Jedná se především o odstraňování překážek a stavbu vlastních zátarasů, poškozování takových krytů nebo opevnění, která nemůže využít vlastní vojsko, budování opevnění a úprava a výstavba cest.
Ženista se tak snaží o zvýšení a zrychlení pohyblivosti vlastního vojska a o snížení mobility nepřátel. Činnosti jsou různorodé a mohou být založeny jak na budování, tak na ničení.Kdo je to, byl Ženista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ženista? Lidé, profese

Tento text (Ženista) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kreatin? Vzpomněli byste si na význam slova Refinancování? Pamatujete si definici pojmu Pandemie? Znáte pojem DNS?

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, přesný výraz, kdo to je, definice, význam pojmu, Ženista, profese, wiki, co znamená, slovo, kdo je Ženista?, termín, přesný význam, co je to Ženista?

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Ženista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ženista? Kdo to byl Ženista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ženista? Definice pojmu Ženista je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Ženista i v jiné sekci než je kategorie profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.