Kdo je to?
Kdo je to, byl Ženista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ženista? Lidé, profese

Kdo je to Ženista?

Co znamená a jaký je význam slova Ženista?

Ženista je voják sloužící v ženijním vojsku, které je součástí pravidelné armády. V minulých dobách se pro tohoto vojáka používal výraz sapér, pocházející z francouzštiny. Ženista se přímo neúčastní bojů, ale soustředí se na plnění zvláštních úkolů s pomocí ženijní techniky. Zajišťuje tak prostředky nebo různé stavby, které podporují bojující vojáky nebo boj umožňují. Jedná se především o odstraňování překážek a stavbu vlastních zátarasů, poškozování takových krytů nebo opevnění, která nemůže využít vlastní vojsko, budování opevnění a úprava a výstavba cest.
Ženista se tak snaží o zvýšení a zrychlení pohyblivosti vlastního vojska a o snížení mobility nepřátel. Činnosti jsou různorodé a mohou být založeny jak na budování, tak na ničení.Kdo je to, byl Ženista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ženista? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ženista sdílet s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hostel? Znáte pojem Protonová léčba? Vzpomněli byste si na význam slova Niacin? Pamatujete si definici pojmu Adjudikace?

Klíčová slova: kdo to je, přesný výraz, přesný význam, formulace, synonymum, slovo, význam, význam slova, etymologie, Ženista, profese, co je to Ženista?, popis, původ slova, kdo je Ženista?

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Ženista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ženista? Kdo to byl Ženista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ženista? Definice pojmu Ženista se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Ženista i jinde než v sekci než v profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.