Kdo je to?
Kdo je to, byl Zvukař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zvukař? Lidé, profese

Kdo je to Zvukař?

Co znamená a jaký je význam slova Zvukař?

Zvukař je zaměstnanec, který řeší situace, v nichž je potřeba zajistit šíření nebo záznam různých zvuků. Jeho práce je důležitá nejen v uměleckých oborech, ale i v běžném životě, kdy je potřeba zajistit ozvučení prostor.
Odborní zvukaři jsou nezbytnou součástí technických týmů v různých médiích, jako je televize, rozhlas, divadlo, filmová a nahrávací studia nebo koncerty.Kdo je to, byl Zvukař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zvukař? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zvukař? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Nylon? Víte, co je to FPS? Znáte pojem Akvizice? Pamatujete si definici pojmu Dilatace?

Klíčová slova: etymologie, termín, přesný význam, přesný výraz, co je to Zvukař?, vysvětlení, kdo to je, wiki, co znamená, heslo, kdo je Zvukař?, význam, popis, definice, slovo

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Zvukař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zvukař? Kdo to byl Zvukař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zvukař? Definice pojmu Zvukař je v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zvukař v jiné sekci než profese.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.