Kdo je to?
Kdo je to, byl Zvukař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zvukař? Lidé, profese

Kdo je to Zvukař?

Co znamená a jaký je význam slova Zvukař?

Zvukař je zaměstnanec, který řeší situace, v nichž je potřeba zajistit šíření nebo záznam různých zvuků. Jeho práce je důležitá nejen v uměleckých oborech, ale i v běžném životě, kdy je potřeba zajistit ozvučení prostor.
Odborní zvukaři jsou nezbytnou součástí technických týmů v různých médiích, jako je televize, rozhlas, divadlo, filmová a nahrávací studia nebo koncerty.Kdo je to, byl Zvukař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zvukař? Lidé, profese

Tento text (Zvukař) můžete sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Adenovirus? Znáte pojem Zájmeno? Vzpomněli byste si na význam slova Rakovina? Pamatujete si definici pojmu Cyklon?

Klíčová slova: popis, slovo, význam, pojem, Zvukař, význam pojmu, co je to Zvukař?, co znamená, termín, původ slova, kdo je Zvukař?, informace, vysvětlení, přesný výraz, heslo

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Zvukař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zvukař? Kdo to byl Zvukař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zvukař? Definice pojmu Zvukař je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.