Kdo je to?
Kdo je to, byl Extrovert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Extrovert? Lidé, psychologie

Kdo je to Extrovert?

Jaký je význam slova Extrovert? Co to znamená?

Extovert je člověk, který je společenský, komunikativní a snadno navazuje kontakty. Opakem extroverta je introvert.Kdo je to, byl Extrovert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Extrovert? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Extrovert? s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Cukrovka? Znáte pojem Kreatin? Vzpomněli byste si na význam slova Ionizátor? Pamatujete si definici pojmu Exodus?

Klíčová slova: význam pojmu, význam, formulace, co znamená, termín, vysvětlení, slovo, přesný význam, psychologie, význam slova, přesný výraz, Extrovert, synonymum, pojem, původ slova

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Extrovert

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Extrovert? Kdo to byl Extrovert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Extrovert? Definice pojmu Extrovert je v kategorii psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Extrovert i v jiné sekci než v psychologie.

Znáte pojem plugin nebo chipset?