Kdo je to?
Kdo je to, byl Optimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Optimista? Lidé, psychologie

Kdo je to Optimista?

Co znamená a jaký je význam slova Optimista?

Optimismus představuje pozitivní pohled na život, snahu vidět všechno z té lepší stránky. Opakem optimismu je pesimismus, opačný úhel pohledu. Známý je příklad se sklenicí: optimista řekne, že je napůl plná, dle pesimisty je napůl prázdná.Kdo je to, byl Optimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Optimista? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Optimista? s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Těžiště? Znáte pojem Součin? Vzpomněli byste si na význam slova Přísloví? Pamatujete si definici pojmu Thriller?

Klíčová slova: popis, psychologie, pojem, co je to Optimista?, etymologie, definice, informace, význam, přesný význam, význam pojmu, synonymum, Optimista, co znamená, význam slova, původ slova

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Optimista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Optimista? Kdo to byl Optimista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Optimista? Definice pojmu Optimista je v kategorii psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v psychologie.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.