Kdo je to?
Kdo je to, byl Workoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Workoholik? Lidé, psychologie

Kdo je to Workoholik?

Jaký je význam slova Workoholik? Co to znamená?

Jako workoholik či workholik bývá označován člověk trpící chorobnou závislostí na práci. Workoholismus je nebezpečným typem závislosti, který vzniká nenápadně, plíživě a okolí může postiženého dlouho vnímat jen jako člověka s vysokým pracovním nasazením. Workoholik je nervózní a trpí pocity viny, pokud zrovna nemá žádnou práci. V takovém případě si ji vymýšlí. Workoholik ztrácí zájem o svou rodinu, přátele, o své záliby, nedokáže odpočívat. V práci po určité době přestává být efektivní, zhroutí se mu rodinné vztahy, začne trpět zdravotními potížemi apod. Léčba je možná, avšak zdlouhavá a obtížná, proto je důležité dbát na prevenci a mít i jiné hodnoty než pouze výkon a úspěch v zaměstnání.Kdo je to, byl Workoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Workoholik? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Workoholik sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to HIV? Znáte pojem Editace? Vzpomněli byste si na význam slova Vysoký tlak? Pamatujete si definici pojmu Atrium?

Klíčová slova: kdo to je, psychologie, formulace, heslo, wiki, popis, kdo je Workoholik?, informace, význam slova, slovo, pojem, synonymum, původ slova, přesný význam, etymologie

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Workoholik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Workoholik? Kdo to byl Workoholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Workoholik? Definice pojmu Workoholik se nachází v kategorii psychologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.