Kdo je to?
Kdo je to, byl Abonent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abonent? Lidé, různé

Kdo je to Abonent?

Co znamená a jaký je význam slova Abonent?

Abonent je poměrně málo užívaný výraz znamenající odběratel nebo předplatitel. Jedná se o osobu, která má na určité časové období zaplacené předplatné novin nebo časopisu, členství ve sportovním či jiném klubu, předplacené lístky do divadla na nějakou dobu apod.Kdo je to, byl Abonent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abonent? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Abonent s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Evoluce? Znáte pojem Konflikt? Vzpomněli byste si na význam slova Imunita? Pamatujete si definici pojmu Anotace?

Klíčová slova: etymologie, kdo to je, informace, vysvětlení, význam slova, termín, Abonent, definice, co je to Abonent?, slovo, význam pojmu, heslo, wiki, přesný význam, různé

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Abonent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Abonent? Kdo to byl Abonent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abonent? Definice pojmu Abonent je v sekci různé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Abonent i v jiné kategorii než v různé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.