Kdo je to?
Kdo je to, byl Abonent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abonent? Lidé, různé

Kdo je to Abonent?

Co znamená a jaký je význam slova Abonent?

Abonent je poměrně málo užívaný výraz znamenající odběratel nebo předplatitel. Jedná se o osobu, která má na určité časové období zaplacené předplatné novin nebo časopisu, členství ve sportovním či jiném klubu, předplacené lístky do divadla na nějakou dobu apod.Kdo je to, byl Abonent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abonent? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Abonent? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Důkaz? Víte, co je to Kyberšikana? Znáte pojem Čpavek? Pamatujete si definici pojmu Kyfóza?

Klíčová slova: slovo, co je to Abonent?, wiki, kdo to je, kdo je Abonent?, význam slova, heslo, původ slova, termín, formulace, definice, synonymum, vysvětlení, pojem, informace

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Abonent, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Abonent? Kdo to byl Abonent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abonent? Definice pojmu Abonent je v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.