Kdo je to?
Kdo je to, byl Adresát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adresát? Lidé, různé

Kdo je to Adresát?

Co znamená a jaký je význam slova Adresát?

Slovem adresát označujeme obecně příjemce. Může se jednat o příjemce dopisu, např. v obchodním dopise je přesně definováno, kde má být uvedena adresa odesílatele a kde adresa příjemce - adresáta. V širším smyslu může slovo adresát označovat někoho, komu je určen nějaký výrok apod.Kdo je to, byl Adresát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adresát? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Adresát? s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Integrál? Znáte pojem Léze? Vzpomněli byste si na význam slova Adopce? Pamatujete si definici pojmu Autismus?

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, wiki, původ slova, Adresát, popis, kdo je Adresát?, přesný význam, definice, vysvětlení, termín, význam, kdo to je, formulace, informace

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Adresát

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Adresát? Kdo to byl Adresát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adresát? Definice pojmu Adresát je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Adresát i jinde než v sekci než v různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?