Kdo je to?
Kdo je to, byl Disponent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disponent? Lidé, různé

Kdo je to Disponent?

Jaký je význam slova Disponent? Co to znamená?

Disponent je označení pro člověka, který má pověření, oprávnění či zmocnění pro určitou činnost nebo úkony. Může působit v různých oborech lidské činnosti, podle toho se pak liší jeho odpovědnost a náplň práce. Ve firmách a podnicích bývá disponent tím člověkem, který má oprávnění k zastupování firmy na nejrůznějších obchodních akcích, jednání, smí také uzavírat za firmu smlouvy a provádět některé přesně vymezené právní úkony. S disponentem se lze setkat i v bankách, zde smí operovat s bankovními účty a na nich uloženými finančními prostředky. Disponentů k účtu může být i vyšší počet.
Také v oblasti logistiky můžete nalézt pracovní funkci disponenta. Ten zajišťuje, plánuje a řídí dopravu, má na starosti také vytížení vozidel, komunikaci se zákazníky, spolupráci s řidiči a také ostatními pracovníky daného podniku. Stará se i o výběr dopravců, sleduje plnění dodávek, spolupracuje s obchodními partnery, skladníky a expedicí.Kdo je to, byl Disponent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disponent? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Disponent sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Gamepad? Pamatujete si definici pojmu ČVOP? Víte, co je to Grog? Vzpomněli byste si na význam slova Lež?

Klíčová slova: formulace, kdo je Disponent?, přesný výraz, popis, informace, definice, popis, význam, pojem, různé, co je to Disponent?, vysvětlení, význam pojmu, kdo to je, etymologie

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Disponent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Disponent? Kdo to byl Disponent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Disponent? Definice pojmu Disponent se nachází v sekci různé. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?