Kdo je to?
Kdo je to, byl Disponent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disponent? Lidé, různé

Kdo je to Disponent?

Jaký je význam slova Disponent? Co to znamená?

Disponent je označení pro člověka, který má pověření, oprávnění či zmocnění pro určitou činnost nebo úkony. Může působit v různých oborech lidské činnosti, podle toho se pak liší jeho odpovědnost a náplň práce. Ve firmách a podnicích bývá disponent tím člověkem, který má oprávnění k zastupování firmy na nejrůznějších obchodních akcích, jednání, smí také uzavírat za firmu smlouvy a provádět některé přesně vymezené právní úkony. S disponentem se lze setkat i v bankách, zde smí operovat s bankovními účty a na nich uloženými finančními prostředky. Disponentů k účtu může být i vyšší počet.
Také v oblasti logistiky můžete nalézt pracovní funkci disponenta. Ten zajišťuje, plánuje a řídí dopravu, má na starosti také vytížení vozidel, komunikaci se zákazníky, spolupráci s řidiči a také ostatními pracovníky daného podniku. Stará se i o výběr dopravců, sleduje plnění dodávek, spolupracuje s obchodními partnery, skladníky a expedicí.Kdo je to, byl Disponent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disponent? Lidé, různé

Tento text (Disponent) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to GSM? Znáte pojem Goretex? Vzpomněli byste si na význam slova Antisemitismus? Pamatujete si definici pojmu Veni vidi vici?

Klíčová slova: etymologie, přesný význam, co znamená, wiki, význam slova, pojem, formulace, význam pojmu, přesný výraz, popis, kdo je Disponent?, informace, význam, heslo, synonymum

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Disponent

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Disponent? Kdo to byl Disponent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Disponent? Definice pojmu Disponent je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Disponent v jiné sekci než různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?