Kdo je to?
Kdo je to, byl Disponent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disponent? Lidé, různé

Kdo je to Disponent?

Jaký je význam slova Disponent? Co to znamená?

Disponent je označení pro člověka, který má pověření, oprávnění či zmocnění pro určitou činnost nebo úkony. Může působit v různých oborech lidské činnosti, podle toho se pak liší jeho odpovědnost a náplň práce. Ve firmách a podnicích bývá disponent tím člověkem, který má oprávnění k zastupování firmy na nejrůznějších obchodních akcích, jednání, smí také uzavírat za firmu smlouvy a provádět některé přesně vymezené právní úkony. S disponentem se lze setkat i v bankách, zde smí operovat s bankovními účty a na nich uloženými finančními prostředky. Disponentů k účtu může být i vyšší počet.
Také v oblasti logistiky můžete nalézt pracovní funkci disponenta. Ten zajišťuje, plánuje a řídí dopravu, má na starosti také vytížení vozidel, komunikaci se zákazníky, spolupráci s řidiči a také ostatními pracovníky daného podniku. Stará se i o výběr dopravců, sleduje plnění dodávek, spolupracuje s obchodními partnery, skladníky a expedicí.Kdo je to, byl Disponent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disponent? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Disponent? s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to GSM? Znáte pojem Goretex? Vzpomněli byste si na význam slova Antisemitismus? Pamatujete si definici pojmu Veni vidi vici?

Klíčová slova: definice, kdo je Disponent?, popis, Disponent, informace, co je to Disponent?, význam slova, heslo, synonymum, pojem, slovo, přesný význam, vysvětlení, význam, co znamená

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Disponent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Disponent? Kdo to byl Disponent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Disponent? Definice pojmu Disponent je v sekci různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Disponent hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Znáte pojem plugin nebo chipset?