Kdo je to?
Kdo je to, byl Důchodce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Důchodce? Lidé, různé

Kdo je to Důchodce?

Jaký je význam slova Důchodce? Co to znamená?

Důchodce je označení pro osobu mužského i ženského pohlaví, který ji není pracujícím, ale je příjemcem některého z druhů důchodů.
Jedná se většinou o lidi vyššího věku, kteří si již odpracovali stanovenou dobu pracovního života a mají nárok na důchodové dávky podle zákona o důchodovém pojištění. Takový důchodce se označuje jako důchodce starobní.Kdo je to, byl Důchodce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Důchodce? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Důchodce? Potom se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Tapioka? Znáte pojem Tonikum? Vzpomněli byste si na význam slova Infinitiv? Pamatujete si definici pojmu Valuta?

Klíčová slova: co znamená, informace, slovo, vysvětlení, termín, původ slova, Důchodce, wiki, pojem, synonymum, význam slova, význam, kdo je Důchodce?, definice, popis

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Důchodce

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Důchodce? Kdo to byl Důchodce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Důchodce? Definice pojmu Důchodce patří do sekce různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Důchodce i v jiné kategorii než je sekce různé.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.