Kdo je to?
Kdo je to, byl Důchodce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Důchodce? Lidé, různé

Kdo je to Důchodce?

Jaký je význam slova Důchodce? Co to znamená?

Důchodce je označení pro osobu mužského i ženského pohlaví, který ji není pracujícím, ale je příjemcem některého z druhů důchodů.
Jedná se většinou o lidi vyššího věku, kteří si již odpracovali stanovenou dobu pracovního života a mají nárok na důchodové dávky podle zákona o důchodovém pojištění. Takový důchodce se označuje jako důchodce starobní.Kdo je to, byl Důchodce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Důchodce? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Důchodce? s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Tapioka? Znáte pojem Tonikum? Vzpomněli byste si na význam slova Infinitiv? Pamatujete si definici pojmu Valuta?

Klíčová slova: co je to Důchodce?, původ slova, informace, definice, wiki, synonymum, slovo, etymologie, heslo, kdo to je, pojem, formulace, význam pojmu, popis, termín

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Důchodce, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Důchodce? Kdo to byl Důchodce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Důchodce? Definice pojmu Důchodce je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Důchodce i jinde než v sekci než v různé.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.