Kdo je to?
Kdo je to, byl Důchodce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Důchodce? Lidé, různé

Kdo je to Důchodce?

Jaký je význam slova Důchodce? Co to znamená?

Důchodce je označení pro osobu mužského i ženského pohlaví, který ji není pracujícím, ale je příjemcem některého z druhů důchodů.
Jedná se většinou o lidi vyššího věku, kteří si již odpracovali stanovenou dobu pracovního života a mají nárok na důchodové dávky podle zákona o důchodovém pojištění. Takový důchodce se označuje jako důchodce starobní.Kdo je to, byl Důchodce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Důchodce? Lidé, různé

Tento text (Důchodce) můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Tapioka? Znáte pojem Tonikum? Vzpomněli byste si na význam slova Infinitiv? Pamatujete si definici pojmu Valuta?

Klíčová slova: heslo, kdo to je, wiki, kdo je Důchodce?, Důchodce, význam pojmu, popis, etymologie, přesný význam, význam slova, význam, co znamená, co je to Důchodce?, informace, vysvětlení

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Důchodce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Důchodce? Kdo to byl Důchodce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Důchodce? Definice pojmu Důchodce je v sekci různé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.