Kdo je to?
Kdo je to, byl Famfrnoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Famfrnoch? Lidé, různé

Kdo je to Famfrnoch?

Co znamená a jaký je význam slova Famfrnoch?

Famfrnoch je staročeský hudební nástroj. Připomíná tvarem džbán, horní strana je potažená kůží. Uprostřed je otvor, kterým je protažený žíňový provázek. Po něm se přejíždí navhčenými prsty a tak vzniká charakteristický tón.Kdo je to, byl Famfrnoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Famfrnoch? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Famfrnoch s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Akontace? Vzpomněli byste si na význam slova Brucelóza? Pamatujete si definici pojmu Jedličkův ústav? Znáte pojem Chipset?

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, co znamená, etymologie, synonymum, přesný výraz, přesný význam, wiki, původ slova, význam pojmu, různé, význam, definice, popis, termín

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Famfrnoch? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Famfrnoch? Kdo to byl Famfrnoch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Famfrnoch? Definice pojmu Famfrnoch je v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Famfrnoch i v jiné sekci než v různé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.