Kdo je to?
Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Kdo je to Geek?

Jaký je význam slova Geek? Co to znamená?

Termín geek přejatý z angličtiny označuje člověka, který je zapáleným odborníkem ve svém oboru, nejčastěji v IT. Geek je velmi inteligentní, má technické smýšlení, hluboké znalosti oboru a dokáže vyřešit i obtížné problémy.Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Definici slova Geek můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Demokracie? Pamatujete si definici pojmu Syfilis? Vzpomněli byste si na význam slova Xenofobie? Vzpomněli byste si na význam slova Fiskální politika?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, co znamená, synonymum, pojem, popis, co je to Geek?, přesný výraz, formulace, kdo to je, význam pojmu, informace, heslo, význam slova, kdo je Geek?

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Geek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Geek? Kdo to byl Geek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geek? Definice pojmu Geek se nachází v sekci různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Geek i v jiné kategorii než je sekce různé.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?