Kdo je to?
Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Kdo je to Geek?

Jaký je význam slova Geek? Co to znamená?

Termín geek přejatý z angličtiny označuje člověka, který je zapáleným odborníkem ve svém oboru, nejčastěji v IT. Geek je velmi inteligentní, má technické smýšlení, hluboké znalosti oboru a dokáže vyřešit i obtížné problémy.Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Geek? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Demokracie? Znáte pojem Chinin? Vzpomněli byste si na význam slova Kontinentální snídaně? Pamatujete si definici pojmu Karuselový podvod?

Klíčová slova: slovo, pojem, kdo to je, synonymum, Geek, přesný význam, co je to Geek?, kdo je Geek?, formulace, význam slova, popis, původ slova, přesný výraz, popis, heslo

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Geek, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Geek? Kdo to byl Geek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geek? Definice pojmu Geek je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?