Kdo je to?
Kdo je to, byl Gurmet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmet? Lidé, různé

Kdo je to Gurmet?

Jaký je význam slova Gurmet? Co to znamená?

Gurmet je kulinářský znalec jídla, labužník, který ví, co je dobré a kvalitní, umí si to vychutnat a neváhá si za to připlatit. Ve stejném nebo podobném smyslu se používá slovo gurmán.Kdo je to, byl Gurmet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmet? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Gurmet? s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Zelená karta? Znáte pojem Kuří oko? Vzpomněli byste si na význam slova Armagedon? Pamatujete si definici pojmu Tajga?

Klíčová slova: informace, přesný význam, význam pojmu, definice, co znamená, wiki, slovo, význam slova, co je to Gurmet?, přesný výraz, formulace, termín, vysvětlení, různé, popis

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Gurmet

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Gurmet? Kdo to byl Gurmet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gurmet? Definice pojmu Gurmet je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Gurmet v jiné sekci než různé.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.