Kdo je to?
Kdo je to, byl Heterosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Heterosexuál? Lidé, různé

Kdo je to Heterosexuál?

Jaký je význam slova Heterosexuál? Co to znamená?

Heterosexuál je člověk, kterého přitahuje opačné pohlaví. Většina lidí jsou heterosexuálové.Kdo je to, byl Heterosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Heterosexuál? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Heterosexuál? Pak se podělte s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Diskriminace? Znáte pojem Řapík? Vzpomněli byste si na význam slova Whatsapp? Pamatujete si definici pojmu Lyceum?

Klíčová slova: informace, kdo je Heterosexuál?, heslo, přesný výraz, synonymum, vysvětlení, Heterosexuál, wiki, původ slova, formulace, popis, význam slova, popis, význam pojmu, co je to Heterosexuál?

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Heterosexuál

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Heterosexuál? Kdo to byl Heterosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Heterosexuál? Definice pojmu Heterosexuál je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Heterosexuál i v jiné kategorii než v různé.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?