Kdo je to?
Kdo je to, byl Hrdina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrdina? Lidé, různé

Kdo je to Hrdina?

Jaký je význam slova Hrdina? Co to znamená?

Hrdina v původním významu je postava z mytologie, která je idealizovaná, má mimořádné schopnosti a vykonala hrdinské skutky (např. Héraklés v antických řeckých bájích). Slovo hrdina je ale běžně používá se smyslu hlavní postavy z filmu nebo knihy anebo také pro člověka, který vykonal něco mimořádného v běžné situaci (např. někdo, kdo projevil odvahu a postavil se útočníkovi apod.)Kdo je to, byl Hrdina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrdina? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Hrdina s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Inkaso? Znáte pojem Warez? Vzpomněli byste si na význam slova Kiteboarding? Pamatujete si definici pojmu Proudový chranič?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, přesný význam, původ slova, pojem, kdo je Hrdina?, Hrdina, význam slova, definice, co je to Hrdina?, heslo, etymologie, význam, význam pojmu, popis

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hrdina

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hrdina? Kdo to byl Hrdina? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hrdina? Definice pojmu Hrdina je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v různé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.