Kdo je to?
Kdo je to, byl Hrdina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrdina? Lidé, různé

Kdo je to Hrdina?

Jaký je význam slova Hrdina? Co to znamená?

Hrdina v původním významu je postava z mytologie, která je idealizovaná, má mimořádné schopnosti a vykonala hrdinské skutky (např. Héraklés v antických řeckých bájích). Slovo hrdina je ale běžně používá se smyslu hlavní postavy z filmu nebo knihy anebo také pro člověka, který vykonal něco mimořádného v běžné situaci (např. někdo, kdo projevil odvahu a postavil se útočníkovi apod.)Kdo je to, byl Hrdina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrdina? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hrdina? s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Inkaso? Znáte pojem Warez? Vzpomněli byste si na význam slova Kiteboarding? Pamatujete si definici pojmu Proudový chranič?

Klíčová slova: definice, přesný význam, termín, informace, popis, co je to Hrdina?, co znamená, vysvětlení, různé, kdo to je, Hrdina, wiki, etymologie, přesný výraz, význam

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Hrdina, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hrdina? Kdo to byl Hrdina? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hrdina? Definice pojmu Hrdina je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Hrdina i v jiných kategoriích (než různé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.