Kdo je to?
Kdo je to, byl Idol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idol? Lidé, různé

Kdo je to Idol?

Co znamená a jaký je význam slova Idol?

Jako zkratka znamená IDOL Integrovaný dopravní systém Libereckého kraje.
Jinak je slovo idol totéž co modla, tedy nějaké ztvárnění boha či bůžka, které bylo předmětem uctívání. To bylo typické pro pohanská mnohobožství, proto křesťanství proti uctívání model (modloslužebnictví, idolatrii) tvrdě bojovalo. V dnešní době slovo idol označuje nějakou celebritu, které se dostává až přehnaného obdivu (zpěváci, sportovci, herci apod.)Kdo je to, byl Idol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idol? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Idol? Potom se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Elektrolýza? Znáte pojem Geocaching? Vzpomněli byste si na význam slova Operativní leasing? Pamatujete si definici pojmu Šnaps?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, popis, význam pojmu, wiki, původ slova, vysvětlení, různé, definice, popis, Idol, co je to Idol?, kdo to je, přesný význam, co znamená

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Idol

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Idol? Kdo to byl Idol? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Idol? Definice pojmu Idol patří do sekce různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než různé).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.