Kdo je to?
Kdo je to, byl Idol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idol? Lidé, různé

Kdo je to Idol?

Co znamená a jaký je význam slova Idol?

Jako zkratka znamená IDOL Integrovaný dopravní systém Libereckého kraje.
Jinak je slovo idol totéž co modla, tedy nějaké ztvárnění boha či bůžka, které bylo předmětem uctívání. To bylo typické pro pohanská mnohobožství, proto křesťanství proti uctívání model (modloslužebnictví, idolatrii) tvrdě bojovalo. V dnešní době slovo idol označuje nějakou celebritu, které se dostává až přehnaného obdivu (zpěváci, sportovci, herci apod.)Kdo je to, byl Idol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idol? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Idol? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Elektrolýza? Znáte pojem Geocaching? Vzpomněli byste si na význam slova Operativní leasing? Pamatujete si definici pojmu Šnaps?

Klíčová slova: popis, přesný význam, termín, synonymum, formulace, různé, definice, etymologie, význam slova, informace, přesný výraz, popis, co znamená, kdo to je, vysvětlení

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Idol, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Idol? Kdo to byl Idol? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Idol? Definice pojmu Idol je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Idol i v jiné sekci než je kategorie různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.