Kdo je to?
Kdo je to, byl Insider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Insider? Lidé, různé

Kdo je to Insider?

Co znamená a jaký je význam slova Insider?

Insider, jinak též zasvěcenec, je člověk, který má více důvěrných informací než ostatní lidé, a tyto informace využívá. Takové osoby se vyskytují v různých oblastech života, například v náboženství nebo různých filozofických naukách, s pojmem insider se však lze setkat nejvíce v ekonomické a finanční terminologii.
Zde toto pojmenování označuje například akcionáře, který je vlastníkem více než 10% společnosti. Většinou jde o management, ředitele, nepostradatelné zaměstnance nebo významné akcionáře, kteří mají přístup k neveřejným informacím o společnosti. Takových lidí je pouze omezené množství, a pokud nakupují nebo prodávají akcie, musí dodržovat určitá pravidla. Pokud by zneužili neveřejné poznatky, byly by jejich transakce nelegální a jednalo by se o trestný čin.Kdo je to, byl Insider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Insider? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Insider? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ikona? Znáte pojem Herbalife? Vzpomněli byste si na význam slova Eurozóna? Pamatujete si definici pojmu Karob?

Klíčová slova: popis, význam slova, slovo, co je to Insider?, wiki, kdo to je, přesný výraz, vysvětlení, různé, definice, přesný význam, význam, etymologie, synonymum, původ slova

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Insider

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Insider? Kdo to byl Insider? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Insider? Definice pojmu Insider patří do sekce různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat pojem, text, definici, třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Insider i v jiné kategorii než je sekce různé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?