Kdo je to?
Kdo je to, byl Insider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Insider? Lidé, různé

Kdo je to Insider?

Co znamená a jaký je význam slova Insider?

Insider, jinak též zasvěcenec, je člověk, který má více důvěrných informací než ostatní lidé, a tyto informace využívá. Takové osoby se vyskytují v různých oblastech života, například v náboženství nebo různých filozofických naukách, s pojmem insider se však lze setkat nejvíce v ekonomické a finanční terminologii.
Zde toto pojmenování označuje například akcionáře, který je vlastníkem více než 10% společnosti. Většinou jde o management, ředitele, nepostradatelné zaměstnance nebo významné akcionáře, kteří mají přístup k neveřejným informacím o společnosti. Takových lidí je pouze omezené množství, a pokud nakupují nebo prodávají akcie, musí dodržovat určitá pravidla. Pokud by zneužili neveřejné poznatky, byly by jejich transakce nelegální a jednalo by se o trestný čin.Kdo je to, byl Insider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Insider? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Insider sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ikona? Znáte pojem Herbalife? Vzpomněli byste si na význam slova Eurozóna? Pamatujete si definici pojmu Karob?

Klíčová slova: co znamená, definice, informace, význam slova, přesný výraz, etymologie, slovo, co je to Insider?, popis, pojem, termín, wiki, formulace, význam, popis

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Insider, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Insider? Kdo to byl Insider? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Insider? Definice pojmu Insider se nachází v sekci různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, text, definici, řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?