Kdo je to?
Kdo je to, byl Insider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Insider? Lidé, různé

Kdo je to Insider?

Co znamená a jaký je význam slova Insider?

Insider, jinak též zasvěcenec, je člověk, který má více důvěrných informací než ostatní lidé, a tyto informace využívá. Takové osoby se vyskytují v různých oblastech života, například v náboženství nebo různých filozofických naukách, s pojmem insider se však lze setkat nejvíce v ekonomické a finanční terminologii.
Zde toto pojmenování označuje například akcionáře, který je vlastníkem více než 10% společnosti. Většinou jde o management, ředitele, nepostradatelné zaměstnance nebo významné akcionáře, kteří mají přístup k neveřejným informacím o společnosti. Takových lidí je pouze omezené množství, a pokud nakupují nebo prodávají akcie, musí dodržovat určitá pravidla. Pokud by zneužili neveřejné poznatky, byly by jejich transakce nelegální a jednalo by se o trestný čin.



Kdo je to, byl Insider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Insider? Lidé, různé

Tento text (Insider) můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ikona? Znáte pojem Herbalife? Vzpomněli byste si na význam slova Eurozóna? Pamatujete si definici pojmu Karob?

Klíčová slova: původ slova, slovo, co znamená, kdo je Insider?, význam slova, heslo, přesný výraz, vysvětlení, definice, různé, wiki, význam pojmu, synonymum, kdo to je, Insider

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Insider? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Insider? Kdo to byl Insider? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Insider? Definice pojmu Insider je v sekci různé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než různé).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?