Kdo je to?
Kdo je to Josef Rychtář? Životopis Josef Rychtář, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Josef Rychtář?

Kdo je to Josef Rychtář? Stručný životopis

Josef Rychtář je podnikatel z Říčan u Prahy, majitel bezpečnostní agentury, který se celkem nechvalně proslavil tím, že se stal partnerem a nakonec i manželem bývalé zpěvačky a současné alkoholičky Ivety Bartošové. Rychtář je kontroverzní osobnost, bývalá manželka ho obviňovala z násilí, hrubě se nejednou zachoval i k bulvárním novinářům. Je tvůrcem přezdívky Džambulka, kterou dal své současné partnerce a manželce Bartošové.Kdo je to Josef Rychtář? Životopis Josef Rychtář, lidé, osobnosti z různé

Tento text (Josef Rychtář) můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Josef Rychtář

Národnost: česká
Datum narození: 29.4.1958

Víte, co je to Outlet? Znáte pojem Libreto? Vzpomněli byste si na význam slova Slunovrat? Pamatujete si definici pojmu Úzkost?

Klíčová slova: heslo, přesný význam, co znamená, význam slova, význam, kdo to je, termín, přesný výraz, formulace, definice, etymologie, popis, pojem, slovo, kdo je Josef Rychtář?

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Josef Rychtář

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Josef Rychtář? Kdo to byl Josef Rychtář? Kdy se narodil Josef Rychtář? Josef Rychtář je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Josef Rychtář řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Rychtář i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.