Kdo je to?
Kdo je to Josef Rychtář? Životopis Josef Rychtář, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Josef Rychtář?

Kdo je to Josef Rychtář? Stručný životopis

Josef Rychtář je podnikatel z Říčan u Prahy, majitel bezpečnostní agentury, který se celkem nechvalně proslavil tím, že se stal partnerem a nakonec i manželem bývalé zpěvačky a současné alkoholičky Ivety Bartošové. Rychtář je kontroverzní osobnost, bývalá manželka ho obviňovala z násilí, hrubě se nejednou zachoval i k bulvárním novinářům. Je tvůrcem přezdívky Džambulka, kterou dal své současné partnerce a manželce Bartošové.Kdo je to Josef Rychtář? Životopis Josef Rychtář, lidé, osobnosti z různé

Tento text (Josef Rychtář) můžete samozřejmě sdílet se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Josef Rychtář

Národnost: česká
Datum narození: 29.4.1958

Pamatujete si definici pojmu Osud? Vzpomněli byste si na význam slova Lurex? Vzpomněli byste si na význam slova Motivace? Znáte pojem Výsledovka?

Klíčová slova: význam slova, synonymum, slovo, heslo, formulace, přesný výraz, popis, definice, etymologie, různé, kdo je Josef Rychtář?, význam, pojem, Josef Rychtář, informace

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Josef Rychtář

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Josef Rychtář? Kdo to byl Josef Rychtář? Kdy se narodil Josef Rychtář? Josef Rychtář je v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Josef Rychtář řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Rychtář i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.