Kdo je to?
Kdo je to Josef Rychtář? Životopis Josef Rychtář, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Josef Rychtář?

Kdo je to Josef Rychtář? Stručný životopis

Josef Rychtář je podnikatel z Říčan u Prahy, majitel bezpečnostní agentury, který se celkem nechvalně proslavil tím, že se stal partnerem a nakonec i manželem bývalé zpěvačky a současné alkoholičky Ivety Bartošové. Rychtář je kontroverzní osobnost, bývalá manželka ho obviňovala z násilí, hrubě se nejednou zachoval i k bulvárním novinářům. Je tvůrcem přezdívky Džambulka, kterou dal své současné partnerce a manželce Bartošové.Kdo je to Josef Rychtář? Životopis Josef Rychtář, lidé, osobnosti z různé

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Josef Rychtář sdílet se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Josef Rychtář

Národnost: česká
Datum narození: 29.4.1958

Víte, co je to Outlet? Znáte pojem Libreto? Vzpomněli byste si na význam slova Slunovrat? Pamatujete si definici pojmu Úzkost?

Klíčová slova: pojem, význam, co znamená, definice, formulace, synonymum, Josef Rychtář, termín, přesný význam, vysvětlení, popis, význam slova, wiki, původ slova, slovo

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Josef Rychtář?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Josef Rychtář? Kdo to byl Josef Rychtář? Kdy se narodil Josef Rychtář? Josef Rychtář patří do sekce různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Josef Rychtář kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Rychtář i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.