Kdo je to?
Kdo je to, byl Mladík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladík? Lidé, různé

Kdo je to Mladík?

Jaký je význam slova Mladík? Co to znamená?

Mladík je označení pro mladého muže. Přesné věkové ohraničení nelze uvést, ale je to někdo starší než teenager a mladší než čtyřicátník.Kdo je to, byl Mladík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladík? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Mladík? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Sandbox? Znáte pojem Propolis? Vzpomněli byste si na význam slova Altruismus? Pamatujete si definici pojmu Ikebana?

Klíčová slova: různé, wiki, termín, synonymum, přesný význam, přesný výraz, význam pojmu, etymologie, slovo, původ slova, význam slova, kdo je Mladík?, Mladík, co znamená, vysvětlení

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mladík

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mladík? Kdo to byl Mladík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladík? Definice pojmu Mladík je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Mladík v jiné sekci než různé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.