Kdo je to?
Kdo je to, byl Mladík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladík? Lidé, různé

Kdo je to Mladík?

Jaký je význam slova Mladík? Co to znamená?

Mladík je označení pro mladého muže. Přesné věkové ohraničení nelze uvést, ale je to někdo starší než teenager a mladší než čtyřicátník.Kdo je to, byl Mladík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladík? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mladík s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Sandbox? Znáte pojem Propolis? Vzpomněli byste si na význam slova Altruismus? Pamatujete si definici pojmu Ikebana?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, wiki, heslo, formulace, co je to Mladík?, co znamená, význam, různé, kdo je Mladík?, informace, vysvětlení, slovo, původ slova, popis

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Mladík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mladík? Kdo to byl Mladík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladík? Definice pojmu Mladík se nachází v kategorii různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, text, definici, třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.